українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Журнал

Барбекю і гриль

У цій статті ми поговоримо про те, як наявність кришки впливає на процес приготування страв, про її різноманітні модефікації, використання і звичайно про захисні особливості.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Найкращий метод продовження служби грилів на вугіллі – це регулярно їх чистити та обслуговувати. У цьому допоможе пара порад від фахівців у цій справі. А саме: які потрібні інструменти, яка послідовність дій, чого не варто робити і покрокове очищення.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Важливим питанням є підбір вугілля для гриля. Можна розпалити гриль не зрозуміло чим, але тоді не вийде той чудовий аромат від м'яса, той його чудовий смак, який виникає, якщо застосовується "правильне" вугілля. Ми допоможемо зорієнтуватися в цій темі, щоб ви зробили безпомилковий вибір. Отже, докладніше про характеристику, недоліки та переваги вугілля та брикетів.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Поради та інструкції щодо правильної розкладки вугілля в грилі Master-Touch підкріплені безліччю фотографій. Хитрі способи розміщення вугілля для приготування: свинини, баранини, риби, великої птиці, випічки та ін.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Що потрібно знати про правильну температуру, матеріал піддону, аксесуари для випічки хлібобулочних та кондитерських виробів на грилі
ЧИТАТИ ДАЛІ
Загальне розуміння роботи смокерів, особливості їх конструкції, який прилад обрати в результаті – гриль чи смокер? Відповіді на питання щодо порівняння цих популярних пристроїв у нашому блоці.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Огляд гриль-системи Gourmet BBQ System від Weber: як використовувати її додаткові знімні модулі та які страви вони дозволяють приготувати.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Готувати з електровертелом не складно, в чому ви можете переконатися, дотримуючись покрокових інструкцій з приготування м'ясних страв. Ознайомтеся з перевагами грилінгу з рожном.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Нагрівальна підставка зберігає теплу страву і забезпечує додаткову площу. Як її задіяти при приготуванні стейків, булочок для хот-догів, бургерів, картоплі та інших овочів, коротко та доступно у нашій статті
ЧИТАТИ ДАЛІ
Заслінки – регулятор, з допомогою якого можна впливати на рівень жару всередині; з їх допомогою регулюється потік повітря всередині гриля. Ми пропонуємо розглянути особливості вентиляційних заслінок, основні ступені рівнів жару та їх контроль.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Копчення, один з найскладніших і найвправніших процесів приготування. У цьому рев'ю ви дізнаєтеся, що потрібно для копчення на газовому грилі, як правильно підібрати тріску і замочити її, а також про контроль температури та налаштування газового гриля.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Найчастіше власники грилів коптять м'ясні продукти методом гарячого чи холодного копчення. Але щоб копчений продукт отримав потрібний смак і аромат, важливо..
ЧИТАТИ ДАЛІ
У цій статті для вас зібрані відповіді на запитання: що являє собою електрогриль, на які види їх поділяють, загальні поради щодо безпеки, корисні лайфхаки, як користуватися електрогрилем та інші рекомендації щодо керування електричними грилями
ЧИТАТИ ДАЛІ
Хорошою альтернативою вугільному чи газовому грилю стане електрогриль, який можна поставити навіть у кухні або на балконі звичайної квартири багатоповерхового будинку і користуватись ним цілий рік. У цій статті ви знайдете корисні поради щодо того, як вибрати відповідний електрогриль для дому.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Якщо ви також є цінителем готування на живому вогні, прийшов час відмовитися від традиційного дров'яного мангала на користь функціонального гриля, на якому можна приготувати безліч смачних і корисних страв.
ЧИТАТИ ДАЛІ
В нас традиційно використовують мангал, а на Заході - грилі. Оскільки багато людей не бачать відмінностей в цих пристроях, є сенс розібратися, чим гриль відрізняється від мангала, і які переваги він відкриває перед любителями готувати на вугіллі.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Щоб продукти мали чудовий смак, будь-який гриль (вугільний, газовий або електричний) потрібно підтримувати в чистоті. У цьому огляді ви знайдете корисні поради по
ЧИТАТИ ДАЛІ
Портативні грилі виконують ті ж основні функції стандартних аналогів, але виконані в компактному розмірі. Якщо ви готуєте страви барбекю не часто і для 2 — 3 чоловік, можна
ЧИТАТИ ДАЛІ
Якщо ви впевнені в тому, як правильно вибрати газовий гриль, в цьому огляді ви знайдете корисні поради, які допоможуть звузити коло варіантів і зроблять покупку максимально усвідомленою
ЧИТАТИ ДАЛІ
Ми не станемо розставляти моделі по призових місцях, а просто розповімо, які газові, вугільні або електричні грилі варто купити, щоб вони служили десятиліттями.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Грилі Weber спроектовані таким чином, щоб вам ніколи не довелося турбуватися про спалахи, гарячих і холодних точках або спаленої їжі. Ви завжди можете очікувати високу продуктивність, точний контроль і відмінні результати.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Чи можуть страви, приготовані на грилі, бути здоровими? Ми розповімо, що потрібно зробити, щоб вони були такими.
ЧИТАТИ ДАЛІ
При організації відпочинку для великої кількості гостей найчастіше стикаються з організаційними питаннями і з проблемами практичного плану, наприклад, як орендувати барбекю...
ЧИТАТИ ДАЛІ
Приємний вигляд блискучого металу з приємним запахом смаженого м'яса і легеньким димком напевно не не залишить байдужим кожного, хто вирішив на кілька годин втекти з міста. Але зробити цю вилазку на природу...
ЧИТАТИ ДАЛІ
Ви впевнені, що добре очищуєте свій газовий гриль? Прочитайте статтю та перевірте! Щоб ваш гриль на газу починав свою роботу без пригод, тобто працював надійно і безпечно...
ЧИТАТИ ДАЛІ