українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Барбекю і гриль

Особливості вугільних грилів Weber

Конструкція вугільного гриля Weber® була ретельно продумана. Грилі спроектовані таким чином, щоб вам ніколи не довелося турбуватися про спалахи, гарячих і холодних точках або спаленої їжі. Ви завжди можете очікувати високу продуктивність, точний контроль і відмінні результати.

Основні конструктивні елементи гриля

Конструкция угольного гриля Weber, схема

A. Чаша і кришка

Всі вугільні грилі Weber® оснащені сталевою чашею і кришкою з термообробленим фарфоровою емаллю покриттям. Таке покриття ніколи не відшаровується і не кришиться.

Відбиваюча поверхня забезпечує приготування їжі методом конвекції, при якому тепло випромінюється навколо їжі, як в духовці, забезпечуючи рівномірне пропікання.

B. Заслінки і повітрозабірні отвори

Повітря грає велику роль в приготуванні їжі на вугільному грилі. Чим більше повітря надходить в гриль, тим гарячіший буде вогонь (до певної точки) і тим частіше буде необхідно додавати вугілля. Тому, щоб додавати вугілля якомога менше, тримайте кришку закритою якомога довше.

Під час використання гриля розташовані в нижній частині чаші гриля повітрозабірні отвори слід залишити відкритими, але щоб уповільнити швидкість горіння, закрийте заслінку кришки наполовину.

C. Решітка для приготування їжі

Виготовлена з високоміцної хромованої сталі решітка для приготування їжі досить велика, щоб на ній помістилися всі ваші улюблені страви.

D. Решітка для вугілля

Решітка для вугілля досить міцна, щоб витримати будь-який жар від горіння деревного вугілля. Вона виготовлена з високоміцної сталі і тому не деформується і не прогорає. Крім того, вона досить велика як для прямого, так і для непрямого способу приготування їжі, що дає вам можливість готувати так, як ви хочете.

E. Система очищення One-Touch™

З системою One-Touch™ чистка не складе зайвих зусиль. Ви пересуваєте ручку туди і назад, а три лопаті в чаші переміщують золу з нижньої частини гриля в золоуловлювач. Повітрозабірні отвори також виконують функцію заслінки: вони допомагають донести кисень до вогню, а також дозволяють вам легко загасити вогонь.

Опційні елементи вугільних грилів


Залежно від моделі, яку ви придбали, ваш гриль може бути оснащений або не обладнано функціями, що описані на даній сторінці.

A. Gourmet BBQ System™

Схема Weber Gourmet BBQ System

Решітка для приготування їжі може бути оснащена спеціальною знімною центральною секцією. Ця особливість призначена для зручності додавання спеціальних компонентів системи Weber Gourmet BBQ System™, серед яких камінь для приготування піци, вок, решітка для стейків, ростер для птиці, пательня або вставка для барбекю по-корейськи (продаються окремо). Кожне доповнення надає вам необмежені можливості спробувати нові рецепти.

B. Вбудований термометр

Вмонтований термометр

Міцний вбудований в кришку термометр дозволяє легко контролювати температуру в грилі.


C. Гачок на кришці

Крючок на крышке

Усередині кришки гриля розташований гачок. Просто посуньте кришку в бік і повісьте її на чашу гриля.


D. Тримач кришки Tuck-Away™

Держатель крышки Tuck-Away

Тримач кришки Tuck-Away™ дозволяє легко зрушити кришку в бік, щоб перевірити їжу або додати вугілля.


E. Відкидна решітка для приготування їжі

Откидная решетка для приготовления пищи

На обох сторонах відкидний решітки є секції, які легко піднімаються, щоб додати вугілля або брикети.


F. Золоуловлювачі підвищеної ємності

Золоуловитель повышенной емкости

Повністю закритий золоуловлювач не дає золі розлітатися. Для видалення золи золоуловлювач легко знімається.


G. Ручка з підвісами для інструментів

Ручка с подвесами для инструментов

На ручці розташовані гачки, на які дуже зручно вішати необхідні інструменти.


В публікації використані матеріали з Інструкції користувача вугільних грилів Weber.

Статті цієї тематики

Чи можуть страви, приготовані на грилі, бути здоровими? Ми розповімо, що потрібно зробити, щоб вони були такими.
ЧИТАТИ ДАЛІ
При організації відпочинку для великої кількості гостей найчастіше стикаються з організаційними питаннями і з проблемами практичного плану, наприклад, як орендувати барбекю...
ЧИТАТИ ДАЛІ
Приємний вигляд блискучого металу з приємним запахом смаженого м'яса і легеньким димком напевно не не залишить байдужим кожного, хто вирішив на кілька годин втекти з міста. Але зробити цю вилазку на природу...
ЧИТАТИ ДАЛІ
Ви впевнені, що добре очищуєте свій газовий гриль? Прочитайте статтю та перевірте! Щоб ваш гриль на газу починав свою роботу без пригод, тобто працював надійно і безпечно...
ЧИТАТИ ДАЛІ