українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти

Гарантія

Придбана у нашому магазині продукція має гарантійне обслуговування. Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків продукції, що виникли з вини виробника, при умові дотримання правил екcплуатації, встановлених виробником.

Термін гарантійного обслуговування від 2-х тижнів до 7 років в залежності від виду продукції та виробника. Перед тим, як розпочати експлуатацію, рекомендуємо уважно ознайомитись з інструкцією з експлуатації, умовами та правилами експлуатації.

Усе гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів проводиться спеціалізованими сервісними центрами фірм-виробників або їхніми авторизованими представниками. Гарантійний ремонт виконується при наявності правильно заповненого гарантійного талону. Для уникнення можливих суперечок зберігайте на протязі гарантійного терміну документи, що додаються до товару при його продажу.

Гарантійні зобов'язання можуть бути розірвані в односторонньому порядку якщо:

  • будуть змінені, стерті або нерозбірливо прописані в документах типовий чи серійний номер товару, дата продажу чи штамп продавця;
  • встановлення, налагодження виробу проводилось особами, що не мали відповідних повноважень та кваліфікації;
  • дефекти спричинені застосуванням товару не за призначенням;
  • виріб отримав механічні пошкодження;
  • дефекти виникли при використанні витратних матеріалів, які не відповідають вимогам до експлуатації;
  • дефекти виникли внаслідок нещасних випадків чи форс-мажору;
  • дефекти виникли внаслідок несправності системи, в якій застосовувався даний виріб;
  • виріб ремонтувався невповноваженими особами чи з порушенням вимог виробника та норм техніки безпеки;

а також в інших випадках, вказаних виробником чи продавцем.

Повернення і обмін

Якщо з яких-небудь причин (габарити, вага, колір, форма, розмір) куплений товар не відповідає Вашим очікуванням чи запитам, ми гарантуємо його повернення або обмін протягом 14-ти днів за умови дотримання товарного вигляду. Відповідно до Закону України, товар належної якості можна повернути назад в магазин протягом 14 днів за умови, що він не був у вжитку. Термін 14 днів починається з моменту зазначеної дати на виданому Вам чеку.

Наша компанія виступає в якості посередника між виробником товару (його дистриб'ютором) і споживачем (клієнтом). Гарантійний термін товару, який ми реалізуємо, надає безпосередньо виробник товару та його офіційний представник в Україні - компанія дистриб'ютор.

Якщо у вас виникли питання, пов'язані з монтажем обладнання, а також гарантійною заміною чи поверненням товару — звертайтесь в сервісну службу.

Телефони: +380985335050, +380995335050

Режим роботи: Понеділок — п'ятниця з 9:00 до 18:00.