українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вуличні обігрівачі

Електричні обігрівачі

Інфрачервоне опалення часто асоціюється з будинком, хоча спектр застосування такого обладнання значно ширше. Воно також може використовуватися в якості вуличного опалення, коли потрібно обігріти невелику ділянку на відкритому повітрі. Електричні вуличні обігрівачі з успіхом застосовують для літніх веранд, терас, альтанок або внутрішніх двориків.

Плюси і мінуси інфрачервоних обігрівачів

Переваги

Використання інфрачервоного випромінювання для вуличного опалення ефективне тому, що випромінюване тепло нагріває не саме повітря, яке на вулиці особливо нестабільне, а навколишні предмети. Завдяки цьому тепло не випаровується навіть з поривами вітру, а концентрується в предметах і відбивається в навколишнє середовище.

Якщо порівнювати електричні інфрачервоні обігрівачі з класичними радіаторами або конвекторами, перші значно виграють. Вони економічно вигідні: при великій ефективності та максимальному обігріві вони витрачають на 30—40% менше енергії, ніж традиційні аналоги. ККД інфрачервоних моделей рівне 98%, оскільки вони повноцінно використовують енергію та перетворюють її в тепло.

У невеликих напівзакритих просторах, які погано вентилюються для газових зовнішніх нагрівачів, електричні моделі є найкращим варіантом. На сайті Лучеськ ви можете купити долішні, настінні або стельові електричні інфрачервоні вуличні обігрівачі, які оптимально впишуться в заданий простір.

Недоліки

На відміну від газових моделей, вуличні електричні обігрівачі менш автономні. Вони можуть розміщуватися або поруч з розеткою, або вимагають прокладки додаткових подовжувачів. Для нагріву навколишнього простору їм потрібно більше часу, ніж обігрівачам, які працюють на газу. Тому електричні моделі зазвичай використовують для невеликих просторів.

Як підібрати електричний інфрачервоний обігрівач

Виділяють 2 типу електричних ІК обігрівачів:

  1. довгохвильові;
  2. середньохвильові.

Довгохвильові моделі використовуються в приміщеннях, а для вулиці оптимальним варіантом будуть середньохвильові електричні ІЧ обігрівачі. Вони мають велику потужність і радіус дії, однак не розраховані на велику площу. Тому дуже важливо підібрати підходящу модель і встановити її в потрібно місці.

Щоб правильно вибрати інфрачервоний вуличний електрообігрівач, звертайтеся до наших менеджерів, які проконсультують вас по кожній моделі і допоможуть підібрати найбільш вдалий для вас варіант.

Вуличні обігрівачі