українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Барбекю і гриль

Як вибрати електрогриль для дому

електричний гриль на терасі

Тепла погода передбачає відпочинок на природі, який обов'язково супроводжується приготуванням шашликів або барбекю. Однак не завжди у людей є можливість використовувати для цих цілей вугільний або газовий гриль. В цьому випадку можна краще купити електричний гриль, який можна поставити навіть у кухні або на балконі звичайної квартири багатоповерхового будинку і користуватись ним цілий рік. У цій статті ви знайдете корисні поради щодо того, як вибрати відповідний електрогриль для дому.

Типи електричних грилей

Відкритого типу. Схожий на звичайний мангал без кришки. При готуванні на такому пристрої їжу необхідно перевертати для рівномірного прожарювання з двох сторін. Плюсом відкритого електрогрилю є те, що на ньому можна готувати більш товсті шматки м'яса. Однак у відкритому грилі під час готування розпечене масло та сік будуть розбризкуватись в сторони, що потребує додаткового прибирання.

просмаження стейків на грилі Weber

Закритого типу. Такі моделі мають дві нагрівальні поверхні, одна з яких розташована на відкидній кришці, завдяки чому їжа рівномірно прожарюється з двох сторін. Також кришка виключає розбризкування масла й соків від продуктів. Багато моделей закритих електрогрилів мають таку форму і висоту кришки, яка дозволяє готувати великі шматки м'яса і навіть смажити цілком курку. Тому при виборі електрогриль варто врахувати, які страви на ньому ви плануєте готувати.

приготування, розігрів продуктів на електричному грилі

Розмір електрогриля для будинку

Щоб підібрати відповідний розмір електрогриля, потрібно відповісти на кілька запитань: де саме він буде використовуватися, і на скільки людей ви плануєте готувати.

електричний гриль закритого типу

Для установки в кухні, на балконі або невеликій дачі більше підходять компактні настільні моделі. При необхідності їх можна прибрати на зберігання в шафу. Електричний гриль з високою підставкою підходить для стаціонарної установки, а мобільні моделі на колесах підходять в тому випадку, якщо під час відпочинку гриль буде викочуватися на вулицю або терасу. Моделі на стійках зазвичай мають бічні столики й гачки для різноманітних аксесуарів, що спрощує процес готування.

Вибираючи електрогриль, звертайте увагу на розмір робочої поверхні. Зазвичай в описі також вказується, на яку компанію розрахована дана модель.

Поверхні для смаження

Кращі панелі (решітки) для смаження виконані з чавуну з порцеляновим антипригарним покриттям. Цей матеріал відрізняється хорошою теплопровідністю, рівномірно розподіляє і довго тримає тепло.

Панель гриля для смаження

Електрогриль може бути обладнаний знімними або незнімними панелями. Перший варіант краще, оскільки значно простіше в догляді. Деякі моделі мають в комплекті два типи поверхонь для смаження: ребристу і гладку, що дозволяє готувати різні страви.

Піддон для збору жиру

Якісний електрогриль має знімний ізоляційний піддон для збору жиру. Він захищає корпус від жирових забруднень і легко знімається для чищення.

піддон для жиру Weber

Робоча температура електрогриля

Різні моделі електричних грилів мають різну максимальну робочу температуру. Для приготування традиційних барбекю страв досить температури 240 °C, хоча в деяких грилях жаровні поверхні можуть розігріватися понад 300 °C. Якщо ви плануєте готувати їжу на низькотемпературних режимах, обирайте електрогриль з широким діапазоном температур і можливістю її точного регулювання.

електронний щуп для спостереження за ступенем розігріву

Кращі виробники електрогрилів

Хороші електричні грилі для будинку випускають такі відомі бренди, як Weber, Napoleon, Grandhall. Безумовно, такі пристрої стоять дорожче, зате відрізняються дуже високою якістю, що підтверджує великий гарантійний термін, наданий виробником. Ознайомитися з доступними моделями перерахованих брендів можна на сайті інтернет-магазину Луческ.

Статті цієї тематики

В нас традиційно використовують мангал, а на Заході - грилі. Оскільки багато людей не бачать відмінностей в цих пристроях, є сенс розібратися, чим гриль відрізняється від мангала, і які переваги він відкриває перед любителями готувати на вугіллі.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Щоб продукти мали чудовий смак, будь-який гриль (вугільний, газовий або електричний) потрібно підтримувати в чистоті. У цьому огляді ви знайдете корисні поради по
ЧИТАТИ ДАЛІ
Чи можуть страви, приготовані на грилі, бути здоровими? Ми розповімо, що потрібно зробити, щоб вони були такими.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Приємний вигляд блискучого металу з приємним запахом смаженого м'яса і легеньким димком напевно не не залишить байдужим кожного, хто вирішив на кілька годин втекти з міста. Але зробити цю вилазку на природу...
ЧИТАТИ ДАЛІ