українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Гриль, барбекю і аксесуари

Акційні товари

Weber
4436 грн 4929 грн
Економія 493 грн
Акція
HPC-Research
5121 грн 6870 грн
Економія 1749 грн
Акція
Napoleon
27780 грн 30870 грн
Економія 3090 грн
Акція
Weber
28349 грн 31499 грн
Економія 3150 грн
Акція
Napoleon
38688 грн 42990 грн
Економія 4302 грн
Акція

Виробники

Гриль-барбекю: розміри, типи, матеріали

Необхідність купити гриль виникає не тільки у любителів активного відпочинку, але й тих, хто час від часу вибирається на природу. Кращим доказом якості моделі може бути тільки смак приготовленої на ній їжі. Але для того щоб не помилитися, і замовити дійсно відповідний барбекю в Інтернеті, потрібно орієнтуватися лише на кілька показників. Серед них – призначення, матеріал, а також – виробник виробу.

Як вдало купити вугільний гриль-барбекю або переносний мангал для дачі?

Матеріал, з якого виготовлений гриль, може багато сказати про якість цього зразка. Інтернет-магазин Luchesk - найкраще місце для того щоб купити барбекю в Україні, оскільки багато моделей представлено з якісного чавуну. Це говорить про те, що виріб дійсно захищений від дії високої температури, і при цьому здатений надавати їжі особливий смак. Перед тим як зробити вибір на користь конкретного виробу, варто ознайомитися з усім розмаїттям асортименту.

Настільний гриль барбекю. Основна перевага таких пристроїв – це універсальність. Для того щоб почути солодкий запах мангалу в цьому випадку, зовсім не обов'язково виходити з дому. Саме тому ваш пікнік гарантовано відбудеться в будь-яку погоду. Деякі моделі спеціально виконані за принципом печі, в зв'язку з чим ви зможете готувати страви будь-якої складності, включаючи хліб і навіть піцу.

Круглий гриль з кришкою. Традиційно вважається, що така форма гарантує більш якісну термічну обробку їжі. Відповідно, це позитивно впливає на загальний час приготування будь-якої страви – як м'яких овочів, так і соковитого м'яса. Досвідчені користувачі таких пристосувань стверджують, що жаровню круглої форми набагато зручніше мити і очищати від залишків їжі. Варто зазначити, що така форма популярна як для звичайного гриля, так і для електричного приладу подібного типу.

Барбекю на колесах. Ціна на такий гриль – трохи вище, ніж на виріб у стандартній комплектації, проте вона не втрачає популярності за рахунок незаперечної зручності. Той факт, що ви можете перемістити пристрій в будь-який момент, дозволить вам відчути себе більш вільно. Як правило, такі моделі явояють апарат, що встановлений на міцну тумбу, до ніжок якої вже прироблені колеса. Найчастіше на тумбі знаходяться додаткові відділення для можливості зберігання їжі і різних пристосувань.

Комбінований барбекю. Якщо вище йшлося про досить габаритні грилі, також варто звернути увагу на невеликі і навіть мініатюрні моделі. Продаж таких грилів в інтернет-магазині Luchesk проводиться досить активно, перш за все, завдяки мобільності таких пристроїв. Вони являють собою невеликий гриль, який встановлюється на складних ніжках. На двох з них навіть можуть бути встановлені коліщатка, що, знову ж таки, дозволяє транспортувати гриль навіть в процесі приготування їжі.
Для того щоб точніше визначитися з формою виробу, просимо вас детально ознайомитися з каталогом нашого інтернет-магазину. Ми надаємо якісне фото і опис до кожного гриля, який доступний у продажу. До того ж ви можете самостійно вибрати додаткову комплектацію аксесуарами - щітку для очищення поверхні, термометр, захисний екран та інші пристосування. Завдяки функціональній системі доставки ви зможете замовити барбекю в у будь-якому місті нашої країни.

Вугільний, садовий або вуличний мангал: загальні поради щодо вибору

Для того щоб визначитися з тим, скільки коштує потрібний для вас гриль, варто з'ясувати ваші основні вимоги. Тут мається на увазі частота експлуатації, страви, які ви плануєте готувати, і необхідні розміри. Однак в основному на ціну впливає кількість додаткових деталей, які надаються в комплекті, а також – загальна складність виготовлення виробів. Для того щоб точніше визначитися з потрібним варіантом, орієнтуйтеся на наступні нюанси:

  1. Стінки мангала повинні бути досить жорсткими. Ця рекомендація стосується як круглих грилів барбекю, так і мангалів стандартної форми. З одного боку, обігріти подібну модель досить складно, але з іншого - тепло в такому мангалі зберігається довше. Відповідно, в кінцевому підсумку це дозволяє отримати блюдо з неймовірним смаком. Ще одна перевага гриля з товстими стінками – можливість використання практично будь-якого типу пального.
  2. Хороший мангал не повинен бути легким. Виріб з досить великою вагою свідчить про те, що він зроблений зі справжнього чавуну. Варто пам'ятати про те, що якісний барбекю також повинен бути виготовлений зі згаданого матеріалу. У будь-якому випадку днища чавунних пристроїв не деформуються під впливом високих температур. Це може гарантувати серйозну довговічність барбекю або мангала.
  3. Звертайте увагу на висоту ніжок гриля. В ідеалі орієнтуватися на висоту людини, яка частіше за все буде займатися приготуванням страв, і вже виходячи з цього вибирати потрібну висоту. Незважаючи на це, найпрактичннішим завжди вважався варіант від 50 до 60 сантиметрів. Але якщо ви займаєтеся приготуванням м'яса на професійному рівні, краще віддайте перевагу грмлям, висота яких досягає 100 сантиметрів. Основна перевага такого вибору – це, безумовно, зручність використання.
  4. Від габаритів конкретного гриля буде залежати розмір порції, яку ви зможете приготувати за один раз. Тут важливо враховувати не тільки кількість шампурів, а й кількість шматочків м'яса. Для того щоб вибрати найбільш оптимальний мангал, з цієї точки зору, віддавайте перевагу виробам, довжина яких становить 90 сантиметрів, а ширина – 30. Цей принцип також можна віднести до вибору пристосування для барбекю. Жаровню або мангал зі згаданими габаритами можна досить вільно перевозити в багажнику.
  5. Розгляньте можливість приготування на відкритому вогні, а не в вугіллі. В такому випадку ви отримуєте не тільки особливий смак кожної страви, але і задоволення в самому процесі його створення. В асортименті інтернет-магазину Luchesk можна знайти достатню кількість відповідних грилів. Незважаючи на велику функціональність, вони цілком компактні, і тому не надають будь-яких проблем в плані зберігання. Варто також відзначити, що барбекю такого плану – абсолютно безпечне завдяки ретельно продуманій конструкції.

Luchesk - магазин барбекю, якісних мангалів і найрізноманітніших грилів. Купуючи пристосування у нас, ви отримуєте можливість вибрати барбекю будь-якого розміру, комплектації і функціональності. У каталозі можна знайти досить універсальні моделі, які дозволяють приготувати різноманітні страви. З іншого боку, ви можете зупинитися на мініатюрних грилях, головна перевага яких - простота транспортування. Купити будь-який вподобаний варіант ви можете вже сьогодні, зробивши замовлення через сайт інтернет-магазину Luchesk. Будь-яке питання, що стосується вибору товару або оплати, ви можете задати нашим співробітникам.