українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Барбекю і гриль

Набір для барбекю, або які прибори необхідні для роботи

Приємний вид блискучого металу з приємним запахом смаженого м'яса і легким димком напевно не залишить байдужим кожного, хто вирішив на кілька годин втекти з бетонних джунглів міста. Але зробити цю вилазку на природу дійсно легкою і приємною допоможе не тільки давно знайома компанія і вдало підібраний день, але і правильно підібраний набір для барбекю, адже на природі не буде часу придумувати, як і чим перевертати сосиски і як правильно зняти з решітки лаваш.

Бувалі дачники і любителі активного відпочинку на природі часто до походу готуються заздалегідь, складаючи усе приладдя і підбираючи інструмент. Саме тому у них постійно в повній готовності є спеціальний комплект для роботи з грилем і барбекю.

До приладдя для барбекю найменшої комплектації входять:

 • ніж з довгим лезом у футлярі;
 • вилка з довгою ручкою і масивними і гострими кінцями зубів для роботи з м'ясом;
 • широкі щипці з плоскими кінцями для роботи з тістом – для приготування лаваша, млинчиків, розігріву хліба;
 • щипці з зубами на кінцях, для ковбасок;
 • широка лопатка з довгою ручкою;
 • спеціальна решітка для м'яса;
 • решітка для приготування риби.

У комплект обов'язково входить пара суконних або брезентових рукавиць для захисту рук. Обов'язково для захисту від бризок нарукавники і звичайно, фартух. Що стосується фартуха, тут краще звернути увагу на чоловічі моделі фартухів з довгими зав'язками для подвійного охоплення талії.

Що потрібно для догляду за барбекю з нержавіючої сталі

Звичайно, набори для барбекю можуть бути різного виду і виконання, але в класичному варіанті комплекту для барбекю з нержавіючої сталі є певні переваги. Для тих, хто часто буває на природі, нержавіюча завжди була найкращим матеріалом, і тут кілька причин:

 • вона легко відмивається від жиру і кіптяви;
 • на ній нічого не пригорає;
 • її легко шукати в траві, блиск видно краще, ніж матове покриття з тефлону;
 • нержавійка, врешті-решт, це просто гарно.

Але барбекю з нержавіючої сталі, так само як і решта приладів вимагає догляду. Періодично метал необхідно мити, а в разі якщо наліт жиру встиг обвуглитися, то і відскоблювати від нагару. Так що, крім самого набору основних інструментів для роботи з м'ясом і продуктами, потрібно мати і ще одну комплектацію для чищення приладдя.

У такий набір з досвіду бувалих дачників потрібно включити:

 • щипці з металевою щіткою на кінці – для чищення решітки гриля;
 • жорстку щітку з довгою ручкою і натуральною щетиною для миття приладів;
 • щітку з металевою мочалкою – для видалення нагару;
 • мочалку з жорсткою наклейкою для видалення гарячого жиру.

І звичайно, обидва ці набори потрібно утримувати в порядку і чистоті, саме тому рекомендується для них мати окремі сумки-чохли для зберігання.

Статті цієї тематики

Копчення, один з найскладніших і найвправніших процесів приготування. У цьому рев'ю ви дізнаєтеся, що потрібно для копчення на газовому грилі, як правильно підібрати тріску і замочити її, а також про контроль температури та налаштування газового гриля.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Найчастіше власники грилів коптять м'ясні продукти методом гарячого чи холодного копчення. Але щоб копчений продукт отримав потрібний смак і аромат, важливо..
ЧИТАТИ ДАЛІ
Щоб продукти мали чудовий смак, будь-який гриль (вугільний, газовий або електричний) потрібно підтримувати в чистоті. У цьому огляді ви знайдете корисні поради по
ЧИТАТИ ДАЛІ
Чи можуть страви, приготовані на грилі, бути здоровими? Ми розповімо, що потрібно зробити, щоб вони були такими.
ЧИТАТИ ДАЛІ