українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Барбекю і гриль

Як правильно мити газовий гриль

Коли ви готуєте щось на грилі, жар змушує їжу «потіти». Жир від цієї їжі капає прямо в гриль. Коли більшість людей вирішують помити свій гриль, вони миють тільки те, що видно неозброєним оком, тобто вони відчищають тільки поверхню, до якої без зусиль можна доторкнутися. Коли жир, шматки їжі, іржа, дощова вода, пил і бруд потрапляють всередину, електрод стає занадто брудним, щоб іскритися.

Що не так із запальною системою гриля?

Якщо вам потрібно дати загальну пораду, то ось вона: якщо ви не наймаєте професіонала, який відчистить ваш гриль, а робите це самі, то робіть це ретельно. Приділяйте увагу не тільки видимим частинам, на яких лежить їжа. Не рідше хоча б один раз на рік знімайте всі кухонні решітки, пальники, підноси або жарочні пластини і добре дивіться всередину. Досить велика ймовірність, що ви зможете знайти забруднені електроди запалювання та інші деталі, які є невід'ємною частиною безпечної роботи вашого газового гриля. Промийте їх. Ми розуміємо, що це не робота на десять хвилин, але один або два рази на рік на це можна спокійно витратити пару годин.

Запалюйте газовий гриль

Щоб ваш газовий гриль починав свою роботу без пригод, тобто працював надійно і безпечно, тримайте електроди в чистоті. Зазвичай вони знаходяться всередині на передній стінці біля панелі управління. Багато електродів мають «колекційну коробку» – невелику коробку з нержавіючої сталі, яка захищає електрод. Дуга може перестрибувати між двоелектродними стовпами, або з одного електродного стовпа в колекторну коробку, або з одного електродного стовпа в газовий пальник. Гриль не буде запалюватися, якщо електрод не зможе іскритися від чистого шматка сталі. Модуль, акумулятор і перемикач як і раніше працюють, щоб посилати іскру на газ, але несправність знаходиться на електроді. Брудний електрод не дає іскру.

Запасні частини для гриля

Виробники газових грилів змушують цей пристрій працювати за будь-яких погодних умов. Вони думають, що люди погано ставляться до гриля і можуть залишити його на вулиці під дощем і снігом. В процесі чищення гриля ви повинні знати, що акуратне поводження із запальником забезпечить чистоту електрода і тривалу і гарну роботу вашого пристрою. У магазинах можна знайти будь-які запчастини для гриля, але краще просто ставитись до нього якомога дбайливіше, щоб не витрачати зайві гроші на деталі. Акуратно відчищайте його і не забувайте про те, що це дійсно необхідно.

Статті цієї тематики

Огляд гриль-системи Gourmet BBQ System від Weber: як використовувати її додаткові знімні модулі та які страви вони дозволяють приготувати.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Копчення, один з найскладніших і найвправніших процесів приготування. У цьому рев'ю ви дізнаєтеся, що потрібно для копчення на газовому грилі, як правильно підібрати тріску і замочити її, а також про контроль температури та налаштування газового гриля.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Щоб продукти мали чудовий смак, будь-який гриль (вугільний, газовий або електричний) потрібно підтримувати в чистоті. У цьому огляді ви знайдете корисні поради по
ЧИТАТИ ДАЛІ
Чи можуть страви, приготовані на грилі, бути здоровими? Ми розповімо, що потрібно зробити, щоб вони були такими.
ЧИТАТИ ДАЛІ