українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Бренди

Napoleon

Батьком бренду Napoleon є канадська компанія Wolf Steel Ltd, яка була заснована в 1976 році молодим інженером Вольфгангом Шретером (Wolfgang Schroeter). Спочатку вона займалася виготовленням сталевих поручнів, які проводилися в звичайному гаражі. Через недовгий час був налагоджений випуск дров'яних суцільнолитих чавунних печей.

Розвиток компанії

Народження бренду Napoleon датується 1981 им роком. Тоді ж компанія випустила свій перший камін, дверцята якого були виготовлені з термостійкого керамічного скла Pyroceram. З цього моменту виробництво вийшло на більш серйозний рівень, і бренд став відомий по всій Канаді.

Сьогодні компанією Napoleon керують два покоління сім'ї Шретер. Будучи сімейним підприємством, Наполеон цінує і підтримує сімейні цінності, що, безсумнівно, відбивається на якості виробленої продукції. Під ТМ випускаються різноманітні продукти для дому та сім'ї:

 • твердопаливні та газові каміни;
 • повний перелік опалювального і вентиляційного устаткування;
 • декоративні водоспади;
 • вугільні та газові грилі;
 • різноманітні товари для пікніків.

Грилі Napoleon - стрімке зростання бренду

Газовий гриль Napoleon серії Prestige. Промо фото
Флагманська серія газових грилів Napoleon Prestige

Бренд Napoleon можна сміливо назвати самим швидко зростаючим. Тільки в США з 2013 року обсяг продажів грилів Наполеон збільшився більш ніж в 5 разів, а адже американці знають толк в хороших грилях. В Європі також гідно оцінили якість обладнання цієї марки. Тут продажі грилів виросли на 35% за 3 роки. І це не дивно, адже продукція компанії відрізняється інноваційними технологіями, гарантованої надійністю, чудовим дизайном.

Сьогодні купити гриль Napoleon можна і в Україні. Компанія Лучеськ пропонує переносні, портативні, а також вбудовані моделі грилів, які працюють на вугіллі або газі. З цим обладнанням процес приготування їжі буде таким же приємним, як і чудове барбекю, яке на ньому готується.

Стейки на чавунній решітці вугільного гриля Napoleon, фото
Готувати на вугільному грилі Napoleon – одне задоволення

За відгуками покупців, грилі Napoleon – це канадська версія Weber з дійсно цікавими функціями і доступною ціною.

Що подобається користувачам:

 • продуманий дизайн;
 • велика кількість деталей з нержавіючої сталі;
 • потужні пальники Jet Fire ™ в газових грилях;
 • фірмова інфрачервона додаткова конфорка Sizzle Zone™;
 • надійні решітки з чавуну або нержавіючої сталі;
 • найкраща в своєму класі гарантія - від 5 до 15 років.

Багатофункціональні і довговічні грилі Наполеон підходять для будь-якої обстановки: заднього двору будинку, кемпінгу або галявини в парку. Початківець, любитель або майстер гриля зможе без зусиль підібрати необхідне обладнання на нашому сайті або в фірмовому салоні Лучеськ (Луцьк).

Офіційний сайт виробника Napoleon.