українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Бренди

Napoleon

Батьком бренду Napoleon є канадська компанія Wolf Steel Ltd, яка була заснована в 1976 році молодим інженером Вольфгангом Шретером (Wolfgang Schroeter). Спочатку вона займалася виготовленням сталевих поручнів, які проводилися в звичайному гаражі. Через недовгий час був налагоджений випуск дров'яних суцільнолитих чавунних печей.

Розвиток компанії

Народження бренду Napoleon датується 1981 им роком. Тоді ж компанія випустила свій перший камін, дверцята якого були виготовлені з термостійкого керамічного скла Pyroceram. З цього моменту виробництво вийшло на більш серйозний рівень, і бренд став відомий по всій Канаді.

Сьогодні компанією Napoleon керують два покоління сім'ї Шретер. Будучи сімейним підприємством, Наполеон цінує і підтримує сімейні цінності, що, безсумнівно, відбивається на якості виробленої продукції. Під ТМ випускаються різноманітні продукти для дому та сім'ї:

 • твердопаливні та газові каміни;
 • повний перелік опалювального і вентиляційного устаткування;
 • декоративні водоспади;
 • вугільні та газові грилі;
 • різноманітні товари для пікніків.

Грилі Napoleon - стрімке зростання бренду

Газовий гриль Napoleon серії Prestige. Промо фото
Флагманська серія газових грилів Napoleon Prestige

Бренд Napoleon можна сміливо назвати самим швидко зростаючим. Тільки в США з 2013 року обсяг продажів грилів Наполеон збільшився більш ніж в 5 разів, а адже американці знають толк в хороших грилях. В Європі також гідно оцінили якість обладнання цієї марки. Тут продажі грилів виросли на 35% за 3 роки. І це не дивно, адже продукція компанії відрізняється інноваційними технологіями, гарантованої надійністю, чудовим дизайном.

Сьогодні купити гриль Napoleon можна і в Україні. Компанія Лучеськ пропонує переносні, портативні, а також вбудовані моделі грилів, які працюють на вугіллі або газі. З цим обладнанням процес приготування їжі буде таким же приємним, як і чудове барбекю, яке на ньому готується.

Стейки на чавунній решітці вугільного гриля Napoleon, фото
Готувати на вугільному грилі Napoleon – одне задоволення

За відгуками покупців, грилі Napoleon – це канадська версія Weber з дійсно цікавими функціями і доступною ціною.

Що подобається користувачам:

 • продуманий дизайн;
 • велика кількість деталей з нержавіючої сталі;
 • потужні пальники Jet Fire ™ в газових грилях;
 • фірмова інфрачервона додаткова конфорка Sizzle Zone™;
 • надійні решітки з чавуну або нержавіючої сталі;
 • найкраща в своєму класі гарантія - від 5 до 15 років.

Багатофункціональні і довговічні грилі Наполеон підходять для будь-якої обстановки: заднього двору будинку, кемпінгу або галявини в парку. Початківець, любитель або майстер гриля зможе без зусиль підібрати необхідне обладнання на нашому сайті або в фірмовому салоні Лучеськ (Луцьк).

Офіційний сайт виробника Napoleon.