українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Вуличні обігрівачі

Акційні товари

Enders
9036 грн 11295 грн
Економія 2259 грн
Акція
Enders
11237 грн 13220 грн
Економія 1983 грн
Акція
Enders
15924 грн 19905 грн
Економія 3981 грн
Акція
Sahara
6699 грн 11990 грн
Економія 5291 грн
Акція
Enders
9853 грн 11580 грн
Економія 1727 грн
Акція

Виробники

Вуличні обігрівачі – відмінна ідея для тих, хто хоче створити комфорт на відкритому майданчику. В інтернет-магазині Лучеськ можна купити газовий або електричний вуличний обігрівач від відомих світових виробників, щоб проводити час в теплі, прохолодними вечорами, на домашній терасі, веранді приватного будинку або літньому майданчику бару, ресторану чи альтанці.

Як працюють вуличні обігрівачі?

Більшість сучасних вуличних обігрівачів працюють за принципом інфрачервоних променів, які при попаданні на об'єкт нагрівають поверхню і відбиваються від неї, рівномірно прогріваючи навколишній простір. Застарілий спосіб – нагрівання повітря на відкритому просторі методом конвекції є малоефективним, тому що має низький ККД.

Різновиди вуличних інфрачервоних обігрівачів

Газові

Найчастіше вуличні газові обігрівачі – це долішні або настільні моделі, які мають форму ліхтаря, піраміди або гриба. Пристрій працює від балона (пропан, бутан), який поміщений в корпус. Газ надходить в пальник і нагріває відображаючий рефлектор, що перетворює теплову енергію в інфрачервоні промені. Залежно від конструкції рефлектора тепле повітря розподіляється на 90 або 360 градусів, забезпечуючи рівномірний обігрів площі.

Електричні

Електричні вуличні обігрівачі (або УФО) можуть бути долішні, підвісні (стельові) або настінні. Після включення в мережу катушка нагрівача розігрівається до 800 градусів, а отримане тепло направляється на розташований в задній частині рефлектор, який розсіює його в заданому напрямку.

Який вуличний обігрівач варто купити?

В інтернет-магазині Лучеськ ви можете купити газовий або електричний інфрачервоний обігрівач для комерційних або побутових цілей за вигідними цінами. Кожне обладнання має свої переваги і недоліки, тому підбирається з урахуванням умов, в яких воно буде експлуатуватися.

Основною перевагою газових моделей є їх повна автономність. Досить заправити балон і пристрій можна використовувати на будь-якій відкритій місцевості. Електричні обігрівачі вимагають наявності поряд розетки, але зате їх можна використовувати на вулиці і в приміщенні. Газове обладнання призначене виключно для вулиці.

Для установки на напіввідкритих майданчиках кафе чи ресторанів частіше використовують настінні або стельові моделі, що виключає перекидання обладнання. Газові вуличні ІЧ обігрівачі мають спеціальну систему захисту, яка відключає подачу газу при падінні або неприродному нахилі корпусу. Також багато моделей оснащені термодатчиком, що відключає подачу палива в разі згасання полум'я.

Якщо ви сумніваєтеся, який вуличний інфрачервоний обігрівач краще купити для ваших умов, зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання консультації.