українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Журнал

Каміни

Для будівництва теплонакопичувального каміна важливо знати, які елементи нагріваються більше всього і виділяють більше тепла. Завдання у тому, щоб якомога більше накопичити тепла від цих елементів, а потім плавно отримувати його після того, як камін перестане працювати.
ЧИТАТИ ДАЛІ
За проведеним мною опитуванням клієнтів, яким ми встановлювали камін, переважна більшість розводить вогонь традиційно, за допомогою газети. Досить часто у них виникають проблеми з формуванням хорошої тяги в димоході...
ЧИТАТИ ДАЛІ
Що таке шибер. Різновиди заслінок та їхнє призначення в печах, камінах та вентиляції. Чи протрібен шибер в камінній топці, і чому в одих моделях він є, а в інших нема?
ЧИТАТИ ДАЛІ
Традиційно камін асоціювався лише із заміським будинком, не інакше. Але з недавніх часів ситуація почала змінюватись. Усе частіше ці красиві елементи інтер'єру стали встановлюватись і у квартирах. І не можна відмітити, що це справило значний ефект.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Тільки що і користується у наші дні в інтер'єрі великим попитом, то це точно каміни. Мода на них є досить свіжою пошестю, проте тільки ця пошесть не збирається уходити нікуди, завойовуючи усе більшу і більшу аудиторію. Якщо раніше каміни несли користь чисто практичного характеру, то тепер ситуація змінилась докорінно.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Лаконічно і по суті: що таке димовий зуб в каміна, для чого він потрібен і його конструктивні особливості. Призначення дефлектора в камінній топці закритого типу. І чи потрібен димовий зуб в барбекю та мангалі?
ЧИТАТИ ДАЛІ
Святкова передноворічна метушня починається ще з кінця листопада. Магазини прикрашають свої вітрини новорічним декором, на вечірніх вулицях вмикається святкова ілюмінація, торгові центри наперебій пропонують знижки на свою продукцію - місто готується до зустрічі Нового року та Різдва.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Що таке система "подвійного допалювання". Детальна інформація про технологію, принцип дії, як влаштований камін або піч з камерою допалювання. Яка може бути небезпека при неповному згоранні палива і як ого визначити.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Пічне опалення, обладнане в будинку, є однією з найбільш частих причин виникнення пожежі. Неконтрольоване займання може заподіяти значної матеріальної шкоди і нести небезпеку для життя і здоров'я людей.
ЧИТАТИ ДАЛІ