українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каміни

Причини виникнення пожежі від каміна і печі

Пічне опалення, обладнане в будинку, є однією з найбільш частих причин виникнення пожежі. Неконтрольоване займання може заподіяти значної матеріальної шкоди і нести небезпеку для життя і здоров'я людей. Для того, щоб запобігти виникненню пожежі, слід знати найчастіші причини його виникнення.

Обгорыле дерев'яне перекриття біля димоходу
  1. Якщо піч опалювальна тривалого горіння працює з відчиненими дверцятами, то пожежа може виникнути в результаті випадання вугілля, що горить або іскор на предмети, що знаходяться поблизу вогнища, і на легкозаймисті конструкції будинку.
  2. Займання може виникнути, якщо меблі, білизна, одяг або елементи конструкції будинку будуть торкатися з перегрітими поверхнями каміна.
  3. Піч повинна працювати тільки на тому паливі, для якого вона призначена. Спалювання вугілля в дров'яній печі може стати причиною пожежі. Не варто застосовувати для розпалювання легкозаймисті рідини.
  4. Експлуатація несправного обладнання. Перед тим як розпалювати камін, необхідно ретельно перевірити паливник на наявність тріщин, нещільностей в кладці.
  5. Частою причиною пожежі є загоряння сажі в димохідних трубах. Чистка димохідного каналу повинна проводитися регулярно.
  6. Перегрів опалювального пристрою або занадто великий накал топки в результаті тривалого використання.
  7. Порушення герметичності стінок димоходу і інші несправності димових каналів.
  8. Порушення правил пожежної безпеки та норм будівництва під час підключення пристрою, спорудження пічної конструкції і установки димоходу.
  9. Експлуатація опалювального пристрою, виготовленого кустарним методом. Порушення правил експлуатації каміна.

Пам'ятайте, вогонь може бути небезпечним ворогом. Дотримання норм пожежної безпеки - це обов'язкова умова використання пічного обладнання. Безпека роботи опалювального пристрою буде залежати від грамотного вибору конструкції каміна. Монтаж топки і димаря повинні здійснювати тільки досвідчені майстри. Не слід забувати про регулярне обстеження і якісної прочищення.

Мітки

Статті цієї тематики

Чистку димоходу можна зробити самостійно або звернутись за допомогою до фахівців. Її можна виконати двома основними способами: механічним методом і ...
ЧИТАТИ ДАЛІ