українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Каміни

Причини виникнення пожежі від каміна і печі

Пічне опалення, обладнане в будинку, є однією з найбільш частих причин виникнення пожежі. Неконтрольоване займання може заподіяти значної матеріальної шкоди і нести небезпеку для життя і здоров'я людей. Для того, щоб запобігти виникненню пожежі, слід знати найчастіші причини його виникнення.

Обгорыле дерев'яне перекриття біля димоходу
  1. Якщо піч опалювальна тривалого горіння працює з відчиненими дверцятами, то пожежа може виникнути в результаті випадання вугілля, що горить або іскор на предмети, що знаходяться поблизу вогнища, і на легкозаймисті конструкції будинку.
  2. Займання може виникнути, якщо меблі, білизна, одяг або елементи конструкції будинку будуть торкатися з перегрітими поверхнями каміна.
  3. Піч повинна працювати тільки на тому паливі, для якого вона призначена. Спалювання вугілля в дров'яній печі може стати причиною пожежі. Не варто застосовувати для розпалювання легкозаймисті рідини.
  4. Експлуатація несправного обладнання. Перед тим як розпалювати камін, необхідно ретельно перевірити паливник на наявність тріщин, нещільностей в кладці.
  5. Частою причиною пожежі є загоряння сажі в димохідних трубах. Чистка димохідного каналу повинна проводитися регулярно.
  6. Перегрів опалювального пристрою або занадто великий накал топки в результаті тривалого використання.
  7. Порушення герметичності стінок димоходу і інші несправності димових каналів.
  8. Порушення правил пожежної безпеки та норм будівництва під час підключення пристрою, спорудження пічної конструкції і установки димоходу.
  9. Експлуатація опалювального пристрою, виготовленого кустарним методом. Порушення правил експлуатації каміна.

Пам'ятайте, вогонь може бути небезпечним ворогом. Дотримання норм пожежної безпеки - це обов'язкова умова використання пічного обладнання. Безпека роботи опалювального пристрою буде залежати від грамотного вибору конструкції каміна. Монтаж топки і димаря повинні здійснювати тільки досвідчені майстри. Не слід забувати про регулярне обстеження і якісної прочищення.

Мітки

Статті цієї тематики

Чистку димоходу можна зробити самостійно або звернутись за допомогою до фахівців. Її можна виконати двома основними способами: механічним методом і ...
ЧИТАТИ ДАЛІ