українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каміни

Камін у квартирі - дороге задоволення?

Традиційно камін асоціювався лише із заміським будинком, не інакше. Але з недавніх часів ситуація почала змінюватись. Усе частіше ці красиві елементи інтер'єру стали встановлюватись і у квартирах. І не можна відмітити, що це справило значний ефект. В дизайні інтер'єрів сталася справжня революція, рівно як відбулася революція у влаштуванні камінів, котре тепер стало відрізнятись принциповим чином. У багатьох квартирах, що належать до високобюджетних сектору, справжні каміни стали звичайною справою і навіть дуже звичним. А що з іншими секторами?

Історія

Але для початку трохи звернемося до історії і розглянемо, як же виникли каміни в принципі. Пішли вони з Давнього Риму, де являли собою опалювальні  печі з відкритою топкою і трубою, що йде в стелю. Знову необхідність у них виникла в Середньовіччя, де вони, знову ж таки, застосовувалися для опалення приміщення. Ну а з 16 -го століття акценти почали серйозним чином змінюватися. Каміни стали нарешті поступово переростати в щось елітарне, що було швидше вишуканим предметом інтер'єру, ніж суто утилітарним предметом. Ну а з кінця дев'ятнадцятого і початку двадцятого століття з будинків аристократів каміни поступово перемістилися в заміські будинки, де залишаються і досі .

Варіації

Тепер каміни не просто здійснили тріумфальне повернення в інтер'єри, а й обзавелися такою кількістю різновидів, що можна відшукати все що завгодно і на будь-який смак. Наприклад, є не тільки версії з чисто відкритим вогнем, а й фальшкамін без вогнища, зі свічками. Також є електрокаміни, що й імітують палаюче полум'я, і наслідують ефекту вугілля. Також можна купити біокаміни, що працюють на особливому екопаливі - біоеталолі. Вони достатньо прості в установці, хоча і помірні в ціні. Але, звичайно, ніщо не зможе зрівнятися за значності із справжнім каміном з живим вогнем.

Практика

На ділі ж все не так просто. Для справжнього каміна необхідно встановити димар, а якщо не передбачити його в конструкції будинку заздалегідь, то завдання може виявитися далеко не з легких. Далі необхідно взяти певні дозволи від цілої серії інстанцій. Також важливо дотримуватися досить суворих умов експлуатації і так далі. Так що в даний час можна з упевненістю сказати, що камін в традиційному вигляді - це поки ще дороге і досить клопітке задоволення для квартир, але це не означає, що не можна відшукати більш доступні альтернативи.

Рекомендовані товари

Статті цієї тематики

Мені, як продавцю камінів, стало цікаво, чи продають в Україні електрокаміни б/у, як наприклад, якусь побутову техніку. Я "перелапатив" досить багато сторінок з пошуку в інтернеті, на популярному майданчику безкоштовних оголошень OLX, намагаючись знайти щось більш-менш пристойне за невеликі кошти...
ЧИТАТИ ДАЛІ