українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Каміни

Камін у квартирі - дороге задоволення?

Традиційно камін асоціювався лише із заміським будинком, не інакше. Але з недавніх часів ситуація почала змінюватись. Усе частіше ці красиві елементи інтер'єру стали встановлюватись і у квартирах. І не можна відмітити, що це справило значний ефект. В дизайні інтер'єрів сталася справжня революція, рівно як відбулася революція у влаштуванні камінів, котре тепер стало відрізнятись принциповим чином. У багатьох квартирах, що належать до високобюджетних сектору, справжні каміни стали звичайною справою і навіть дуже звичним. А що з іншими секторами?

Історія

Але для початку трохи звернемося до історії і розглянемо, як же виникли каміни в принципі. Пішли вони з Давнього Риму, де являли собою опалювальні  печі з відкритою топкою і трубою, що йде в стелю. Знову необхідність у них виникла в Середньовіччя, де вони, знову ж таки, застосовувалися для опалення приміщення. Ну а з 16 -го століття акценти почали серйозним чином змінюватися. Каміни стали нарешті поступово переростати в щось елітарне, що було швидше вишуканим предметом інтер'єру, ніж суто утилітарним предметом. Ну а з кінця дев'ятнадцятого і початку двадцятого століття з будинків аристократів каміни поступово перемістилися в заміські будинки, де залишаються і досі .

Варіації

Тепер каміни не просто здійснили тріумфальне повернення в інтер'єри, а й обзавелися такою кількістю різновидів, що можна відшукати все що завгодно і на будь-який смак. Наприклад, є не тільки версії з чисто відкритим вогнем, а й фальшкамін без вогнища, зі свічками. Також є електрокаміни, що й імітують палаюче полум'я, і наслідують ефекту вугілля. Також можна купити біокаміни, що працюють на особливому екопаливі - біоеталолі. Вони достатньо прості в установці, хоча і помірні в ціні. Але, звичайно, ніщо не зможе зрівнятися за значності із справжнім каміном з живим вогнем.

Практика

На ділі ж все не так просто. Для справжнього каміна необхідно встановити димар, а якщо не передбачити його в конструкції будинку заздалегідь, то завдання може виявитися далеко не з легких. Далі необхідно взяти певні дозволи від цілої серії інстанцій. Також важливо дотримуватися досить суворих умов експлуатації і так далі. Так що в даний час можна з упевненістю сказати, що камін в традиційному вигляді - це поки ще дороге і досить клопітке задоволення для квартир, але це не означає, що не можна відшукати більш доступні альтернативи.

Статті цієї тематики

Мені, як продавцю камінів, стало цікаво, чи продають в Україні електрокаміни б/у, як наприклад, якусь побутову техніку. Я "перелапатив" досить багато сторінок з пошуку в інтернеті, на популярному майданчику безкоштовних оголошень OLX, намагаючись знайти щось більш-менш пристойне за невеликі кошти...
ЧИТАТИ ДАЛІ