українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Каміни

Декорування камінів: модні ідеї

Тільки що і користується у наші дні в інтер'єрі великим попитом, то це точно каміни. Мода на них є досить свіжою пошестю, проте тільки ця пошесть не збирається уходити нікуди, завойовуючи усе більшу і більшу аудиторію. Якщо раніше каміни несли користь чисто практичного характеру, то тепер ситуація змінилась докорінно. В будинках присутня сучасна система обігріву, так що в застарілих методах обігріву потреби більше нема. Але в дизайні приміщення в його вишуканих варіаціях потреба завжди є. Тому каміни, фото яких ми бачимо в журналах, і не збираються нікуди від нас відходити. Напроти, на ринку тепер з'являється щодня усе більше і більше цікавих рішень, які можна було б застосувати.

Матеріали

Для початку, проявити індивідуальність можна вже за рахунок вибору матеріалу, з якого буде виготовлено ваш камін. Дехто надає первагу виробам з дерева, а дехто бажає бачити у себе вдома кам'яні чи керамічні варіації - і все з цього в рівній мірі може бути привабливим, хоча пракичнішим буде, безумовно, дерево. Адже ви можете варіювати вид дерева доти, поки воно не впишиться в інтер'єр кімнати, в якій і розміщується вогнище. Балка для каміна повинна бути виготовлена з того ж матеріалу.

Декор

Камін важливо коректно оздобити, щоб ви мали змогу насолоджуватись ще в більшій мірі. Часто за модне та стильне оформлення каміна відповідає балка для каміна над топкою, що виготовляється традиційно з дерева. На неї прийнято виставляти фотографії, сувеніри і так далі. Іноді її спеціально оброблюють під старовину, що може бути дуже стильно. Багато хто у Франції вдається до подібного прийому. А ось, припустимо, в Італії, напроти, надають перевагу робити все гранично рівним і гладким, та й у нашій країні така тенденція на лице.

Запобіжні заходи

Яке б оздоблювальне та творче рішення ви не обрали б, важливо завжди пам'ятати - креатив креативом, а запобіжні заходи - понад усе. Наприклад, не встановлюйте балку там, де є теплове випромінювання, не встановлюйте її і там, де є постійний піддув повітря. Неодмінно пофарбуйте її вогнетривкою фарбою. Ну і звичайно не забувайте про загальну пожежну безпеку. Тоді ваш класичний камін або в стилі модерн принесе вам лиш радість та насолоду від користування ним - адже мало що так ефективно дарує тепло. А коли воно ще таке стильне  - то це ще й краще, безперечно.