українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Каміни

Декорування камінів: модні ідеї

Тільки що і користується у наші дні в інтер'єрі великим попитом, то це точно каміни. Мода на них є досить свіжою пошестю, проте тільки ця пошесть не збирається уходити нікуди, завойовуючи усе більшу і більшу аудиторію. Якщо раніше каміни несли користь чисто практичного характеру, то тепер ситуація змінилась докорінно. В будинках присутня сучасна система обігріву, так що в застарілих методах обігріву потреби більше нема. Але в дизайні приміщення в його вишуканих варіаціях потреба завжди є. Тому каміни, фото яких ми бачимо в журналах, і не збираються нікуди від нас відходити. Напроти, на ринку тепер з'являється щодня усе більше і більше цікавих рішень, які можна було б застосувати.

Матеріали

Для початку, проявити індивідуальність можна вже за рахунок вибору матеріалу, з якого буде виготовлено ваш камін. Дехто надає первагу виробам з дерева, а дехто бажає бачити у себе вдома кам'яні чи керамічні варіації - і все з цього в рівній мірі може бути привабливим, хоча пракичнішим буде, безумовно, дерево. Адже ви можете варіювати вид дерева доти, поки воно не впишиться в інтер'єр кімнати, в якій і розміщується вогнище. Балка для каміна повинна бути виготовлена з того ж матеріалу.

Декор

Камін важливо коректно оздобити, щоб ви мали змогу насолоджуватись ще в більшій мірі. Часто за модне та стильне оформлення каміна відповідає балка для каміна над топкою, що виготовляється традиційно з дерева. На неї прийнято виставляти фотографії, сувеніри і так далі. Іноді її спеціально оброблюють під старовину, що може бути дуже стильно. Багато хто у Франції вдається до подібного прийому. А ось, припустимо, в Італії, напроти, надають перевагу робити все гранично рівним і гладким, та й у нашій країні така тенденція на лице.

Запобіжні заходи

Яке б оздоблювальне та творче рішення ви не обрали б, важливо завжди пам'ятати - креатив креативом, а запобіжні заходи - понад усе. Наприклад, не встановлюйте балку там, де є теплове випромінювання, не встановлюйте її і там, де є постійний піддув повітря. Неодмінно пофарбуйте її вогнетривкою фарбою. Ну і звичайно не забувайте про загальну пожежну безпеку. Тоді ваш класичний камін або в стилі модерн принесе вам лиш радість та насолоду від користування ним - адже мало що так ефективно дарує тепло. А коли воно ще таке стильне  - то це ще й краще, безперечно.