українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Аксесуари для гриля

Фартухи і рукавиці для барбекю

Робота з гарячим грилем під час приготування барбекю може виявитися досить небезпечною. Тому фартухи і рукавиці для гриля є необхідними захисними елементами, завдяки яким ви зможете легко управлятися з нагрітими металевими предметами, а також захистити одяг від бризок гарячого жиру та інших забруднень. Ці аксесуари обов'язково повинні бути включені в комплект обладнання кожного відповідального майстра барбекю.

Інтернет-магазин Лучеськ пропонує захисні аксесуари відомих брендів. У нас ви можете купити фартухи, жаростійкі рукавиці або рукавички таких відомих торгових марок як Weber, Grandhall, Enders. Емблема цих брендів на продукції є стовідсотковою гарантією якості і безпеки.

Рукавиці для барбекю

Термостійкі рукавиці для барбекю Weber, фото
В термостійких рукавичках для барбекю працювати зручно і безпечно

Рукавички для гриля виготовлені з міцних, високоякісних матеріалів, здатних витримати температуру до 260°C. З тильного боку рукавички покриті спеціальними смужками з термостійкого силікону, які забезпечують краще зчеплення при роботі з посудом і різними інструментами. У нашому магазині ви можете купити рукавички для гриля різних розмірів, що дозволить підібрати аксесуар по вашій руці. Також у нас ви можете придбати фірмову жароміцних рукавицю Weber, яка стане в нагоді при пересипанні гарячих вугілля або для роботи в нижній частині гриля. Довжина рукавиці дозволяє надійно захистити кисті та передпліччя від опіків.

Фартухи для барбекю

Фартух для барбекю Weber,  фото
У фартусі для барбекю готувати можна впевненно і наповну

Фартух для гриля захищає від розбризкування жиру і соків, які виділяються під час приготування барбекю. Вироби виготовлені з міцних матеріалів, стійких до високих температур і різних видів бруду. Матеріал добре переться і прослужить надійним захистом багато років. Ми пропонуємо тільки якісні фартухи, рукавиці та рукавички для гриля за доступними цінами в Україні.

Аксесуари для гриля