українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Аксесуари для гриля

Засоби для догляду і чистки гриля

Основою для успішного приготування барбекю є якісний гриль, який вимагає правильного догляду і регулярного чищення всіх робочих поверхонь за допомогою спеціального мийного засобу. Тільки в цьому випадку обладнання прослужить довго, а приготовані страви будуть радувати відмінним смаком і ароматом.

Підтримка гриля в чистоті не повинна бути складним і трудомістким завданням. Все, що вам потрібно зробити − це купити спеціальні засоби для догляду та очищення гриля. З цими корисними речами барбекю всього за кілька хвилин буде ідеально чистим і готовим до приготування смачних страв.

У розділі інтернет-магазину Luchesk представлені професійні продукти таких відомих виробників як Enders, Grandhall, Weber, які дозволять легко видалити забруднення з обладнання.

У нас ви можете купити:

  • чистячі засоби для грилів і духовок;
  • щітки для чищення решітки гриль і барбекю;
  • гнучкі щітки, скребки для чистки гриля;
  • антипригарний кулінарний спрей;
  • скребки очисники для решіток гриля;
  • очисники емальованих та нержавіючих поверхонь.

Використання цих засобів для чищення для миття гриля полегшить прибирання решіток і робочих поверхонь від залишків їжі, жиру і сажі. Барбекю можуть бути виготовлені з різних матеріалів, кожен з яких вимагає своїх методів очищення. Тому в нашому каталозі є спеціальні продукти для кожного виду поверхонь: щітки для чавунних решіток, засоби для очищення нержавіючої сталі, очисники емальованих поверхонь та ін.

Дотримуйтесь інструкцій виробника з використання мийних засобів, щоб обладнання служило довго. Якщо сумніваєтеся, який засіб вибрати, пишіть або телефонуйте нам. Наші фахівці будуть раді проконсультувати вас в питанні як чистити гриль і допомогти у виборі найбільш відповідних для чищення аксесуарів для вашого барбекю.

Аксесуари для гриля