українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Аксесуари для гриля

Термометри і термощупи для гриля

Приготування барбекю або копчення на грилі – не просте завдання. Залежно від того, чи готуєте ви свинину, яловичину, баранину або курку, кожен вид м'яса потрібно смажити або коптити при ідеальній температурі. Тільки тоді блюдо приготується рівномірно з усіх боків, зберігши при цьому свою соковитість.

Спроба приготувати повільне барбекю без точного налаштування температури ніби поїздка на машині з закритими очима. Якщо не підтримувати потрібну температуру, неминуче будуть випадки невдало приготованих страв. Але цих ситуацій можна легко уникнути, якщо купити термощуп або термометр для гриля.

Гриль-термометр – це зручний кухонний гаджет, який стане в нагоді як новачкові, так і досвідченому майстрові гриля. З його допомогою можна легко досягти потрібного ступеня підсмажування ростбіфа, стейків, птиці і великих шматків м'яса.

На ринку є багато моделей цього обладнання. Тим, хто рідко готує барбекю, буде досить купити більш простий цифровий термометр для гриля на щупі. Але якщо ви серйозний гурман і любите готувати за  передовими технологіями, ви можете купити більш просунуті моделі термометрів для грилю від компанії Weber.

На сайті Лучеськ представлені універсальні термометри, які підходять до різних модифікацій обладнання для барбекю, або спеціалізовані професійні прилади для певної марки грилю.

Високотехнологічні моделі термометрів підключаються через спеціальний додаток до смартфону або планшету і передають через спеціальний додаток точні показники температури. Коли страва буде готова, пристрій сповістить вас про це. Деякі термометри мають встановлені функції, що ще більше спрощує процес готування.

Якщо вам складно у виборі моделі термометра для грилю, зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання професійної консультації.

Аксесуари для гриля