українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Аксесуари для гриля

Газові балони пропан, редуктори

Балон пропановий

Побутові газові балони для пропану використовуються для транспортування зрідженого газу до місця використання, де після підключення через спеціальний редуктор до обладнання пропан знову повертається в газоподібний стан. Ємності для пропану завжди мають червоний колір і можуть бути виготовлені зі сталі або полімерно-композитного матеріалу.

Композитний газовий балон

На сьогоднішній день полімерно-композитні балони пропан / бутан - найбезпечніший, але і найдорожчий варіант. Але висока ціна в повній мірі окупається високими технологічними характеристиками і довговічністю в порівнянні з металевими аналогами.

Сталевий газовий балон

Для виробництва металевих моделей використовуються легированную або маловуглецевої сталь. Такі ємності мають обсяг від 5 до 50 літрів. Останні дозволено використовувати тільки зовні будинку.

Газовий балон відео

https://www.youtube.com/watch?v=cvYTntyVeA0

Де купити

Композитний газовий балон можна купити в інтернет-магазині Лучеськ. На нашому сайті представлена продукція чеської компанії HPC Research s.r.o.

Композитні газоі балони HPC-Research
Замовляйте безпечні балони на пропан з безкоштовною доставкою по Україні в інтернет-магазині Luchesk

Ціна порожній композитної ємності залежить від об'єму:

12,7 л - 3470 грн;

18,2 л - 3590 грн;

24,5 л - 3980 грн.

Заправка

Де можна заправити газовий балон пропаном

Заправити газовий балон пропан можна на будь-який заправної станції або в спеціалізованій компанії, що має дозвіл на таку послугу.

Скільки заправляти літрів, який об'єм

При заправці газового балона пропаном рекомендується заповнювати ємність на 80%, а решту обсягу повинен залишитися в якості «повітряної подушки». Це порожній простір необхідно для того, щоб при нагріванні внутрішній тиск не перевищило допустимий поріг. Запобіжний клапан надлишкового тиску виключає ризик перевищити обсяг газу при заправці.

Характеристики

Скільки важить композитний балон

Вага полімерно-композитного газового балона пропан в два рази менше металевого. Залежно від обсягу, порожня композитна ємність може важити від 4,1 до 7, 5 кг.

Розмір, діаметр, товщина

Об'єм, л 12,7 18,2 24,5
Діаметр, мм 310 310 310
Висота, мм 396 482 583
Вага, кг 4,1 4,7 5,3

Тиск, скільки атмосфер витримує

Робочий тиск в композитному балоні пропан становить 1,6 МПа (~ 16 атм), випробувальний тиск - 3 МПа (~ 30 атм), тиск розриву - 130 атм (бар).

Підключення балона

Підключити або від'єднати композитний модель можна вручну без застосування будь-яких додаткових інструментів.

Зберігання балона

Балони повинні зберігатися далеко від джерел тепла і прямого попадання сонячних променів. Ємності потрібно зберігати під навісом для захисту від опадів, які можуть скоротити термін служби клапана і редуктора.

Аксесуари для гриля