українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Пічна чавунна фурнітура

Духовки для печі на дровах

Духова шафа – найважливіший атрибут будь-якої кухні. А якщо ви плануєте будувати дров'яну піч або барбекю, обов'язково варто придбати пічну духовку, щоб радувати близьких смачними і корисними стравами. Крім цього в ній можна сушити гриби, овочі і фрукти, а при відкритих дверцятах – більш ефективно прогрівати приміщення. Переваги такого аксесуара незаперечні, залишилося тільки вирішити, яку духовку для печі купити.

Різновиди пічних духовок

Корпус пічних духовок може бути виготовлений із сталі або чавуну. Вироби також відрізняються способом складання. Сталева духовка для печі має збірну конструкцію і проводиться шляхом клепання або зварювання частин. Чавунна пічна духовка може бути збірною або суцільнолитою.

Дверцята можуть бути суцільними або з термостійким вогнетривким склом. Другий варіант більш зручний, так як дає можливість спостерігати за приготуванням страв. Деякі моделі мають встановлений на внутрішній стороні скла термометр, який робить процес готування більш технологічним.

Яку духовку в пічку краще купити

Чавунна духовка для дров'яної печі є найкращим вибором. Чавун – матеріал з хорошою теплопровідністю. Він прогрівається рівномірно і довго тримає тепло. Крім цього, матеріал відрізняється неперевершеною міцністю і довговічністю. Пічна духовка з чавуну витримує десятиліття жорсткої експлуатації без будь-якої деформації, тому більш висока ціна цілком виправдана.

Інтернет-магазин Лучеськ пропонує купити в Україні чавунні пічні духовки для дров'яних печей фінського виробника SVT. Пічне литво цього бренду вважається одним з кращих в світі і користується величезним попитом. Висока якість виробів підтверджена тисячами позитивних відгуків.

Особливості духовок SVT

  • Для покриття корпусу використовується двокомпонентна фарба, здатна витримувати температуру до 1000 С і може зберігати первинний вигляд більше 30-ти років.
  • У моделях зі скляними дверцятами використовується склокераміка, температурний режим експлуатації якої становить 700 °С.
  • Більшість моделей мають герметичні дверцята, в якості прокладки використовується керамічний шнур, розрахований на температуру 1000 °С.
  • Під час приготування їжа не взаємодіє з пічним димом, який знаходиться за межами корпусу духовки і нагріває її.
  • Всі вироби виготовляються з екологічно чистих матеріалів, безпечних для здоров'я.

Купити пічні духовки SVT можна в салоні Лучеськ в Луцьку або на нашому сайті з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів та будь-яке інше місто України.

Пічна чавунна фурнітура