українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Пічна чавунна фурнітура

Пічна чавунна плита

Багато власників дач і приватних будинків використовують для обігріву приміщення дров'яні печі і каміни. Маючи вдома таке обігрівальне обладнання, було б дивно не готувати на ньому їжу. Адже приготована таким чином їжа не тільки смачна, а й корисна. Для цього знадобиться оснастити піч або камін варильною поверхнею – пічної плитою.

Яку плиту для печі купити

Найдовговічнішими і енергоефективними вважаються чавунні литі плити, які в порівнянні зі сталевими настилами мають ряд незаперечних переваг:

  • чавун має високу теплопровідність – рівномірно прогрівається по всій поверхні, потім повільно віддає тепло, обігріваючи приміщення або підтримуючи температуру приготовленої їжі;
  • чавунні пічні плити мають високу вогнетривкість;
  • температурні перепади не деформують метал і не впливають на його функціональність;
  • матеріал стійкий до корозії;
  • чавунне лиття не вимагає особливого догляду і додаткової обробки захисними речовинами: для очищення від забруднень досить протерти поверхню вологою ганчіркою, більш сильні забруднення (наприклад, пригорілі залишки їжі) легко видаляються м'якою щіткою;
  • термін служби чавунних варильних поверхонь обчислюється десятиліттями.

Чавунні пічні плити європейської якості

Серед виробників чавунного пічного литва одним з кращих вважається фінський бренд SVT. На сайті Лучеськ можна купити кілька моделей чавунних пічних плит цієї торгової марки:

  • цілісні чавунні плити для печі - одно- або двохконфорочні;
  • плита з рамою з литого чавуну зі склокерамічною варильною поверхнею.

Чавунне лиття SVT покрито спеціальною термостійкою фарбою, яка надає виробам акуратного і привабливого зовнішнього вигляду. Таке покриття здатне витримувати температуру 600 °С, не втрачаючи характеристик.

Глухі варильні поверхні мають доступну ціну і легко встановлюються на будь-які види твердопаливних печей і камінів. При цьому потрібно правильно підібрати розмір пічної плити.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, яка модель підійде для ваших цілей, наші консультанти нададуть вичерпну інформацію по всій продукції і допоможуть підібрати оптимальний варіант варочної пічної поверхні.

Пічна чавунна фурнітура