українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Пічна чавунна фурнітура

Чавунні колосникові решітки

Обов'язковим елементом печей, камінів і котлів, що працюють на дровах або іншому твердому паливі є колосникова решітка. Вона укладається між камерою згоряння і зольником і несе в собі дві функції:

  • підтримувати горіння дров, пропускаючи через отвори потік повітря від низу до верху;
  • відсіювати під час горіння попіл в зольник.

Решітка укладається в піч так, щоб її щілини були спрямовані уздовж топливника у напрямку від дверцят до задньої стінки, а вузькі сторони повинні бути спрямовані вгору для кращого просіювання золи.

Особливості решіток для камінів і печей

Колосникові решітки для великих топок робляться з окремих елементів, які називаються колосники. Для невеликих камінів і печей зазвичай використовують монолітні вироби, розмір яких підбирається відповідно до площі топки.

Для виробництва колосникових решіток використовується метал, стійкий до високих температур і корозії. Вони можуть бути виготовлені зі сталі або чавуну. Сталеві вироби більш доступні за ціною, але їх мінус в тому, що з часом метал починає деформуватися від впливу високих температур. Чавунне лиття вважається найкращим варіантом пічних елементів. Чавунні решітки більш стійкі до коливань температур, не деформуються і служать набагато довше.

Одним з кращих світових виробників чавунного лиття для печей по праву вважається фінська компанія SVT. Вироби цього бренду відрізняються незмінно високою якістю і рекордною довговічністю, що підтверджено різними сертифікатами та позитивними відгуками користувачів.

В інтернет-магазині Лучеськ можна купити чавунні колосникові решітки SVT в різних посадкових розмірах. Ці надійні вироби європейської якості справно прослужать десятки років.

Пічна чавунна фурнітура