українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Пічна чавунна фурнітура

Дверці для золи

Піч або камін – чудове придбання, яке не тільки обігріває будинок, але надає приміщенню особливий шарм і затишок. Конструкція будь-якого твердопаливного обігрівача включає зольную піч – спеціальне місце, що знаходиться під камерою згоряння, в яке збирається попіл і зола. Зольник закривається на зольні дверцята, які також називають сажна заслінка.

Зольні дверцята мають кілька функцій:

  • запобігають потраплянню попелу в приміщення;
  • допомагають регулювати рівень тяги;
  • спрощують процес очищення зольника від попелу і золи.

Матеріали виготовлення дверцят для золи

Чавун рахується кращим матеріалом для виготовлення сажних заслінок і лючков для золи. Цей матеріал прекрасно витримує високі температури та не деформується.

Матеріал не схильний до корозії, тому його не потрібно покривати спеціальною антикорозійною фарбою. Чавунні дверцята для золи можуть служити багато десятків років і не вимагають особливого догляду. Щоб підтримувати дверцята зольника в належному стані, досить періодично очищати їх від пилу і накопиченої сажі.

Сажні заслінки SVT

На ринку є чимало пропозицій чавунних зольних дверцят, але одними з кращих є вироби відомого бренду SVT – одного з лідерів чавунного лиття в світі. Чавунні елементи печі цієї торгової марки виготовляються на високотехнологічному виробництві з застосуванням спеціальних ливарних форм.

Використання якісної сировини і строгий контроль на всіх етапах виробництва гарантують високу якість продукції, що підтверджено відповідними європейськими сертифікатами якості. Сажнів заслінки SVT крім функціональної виконують також декоративну функцію. Зольні дверцята і лючки пофарбовані високоякісної двухкомпонентной фарбою Thermodur-600, здатної витримувати температуру до 1000 ° С. Вона надає виробам привабливий зовнішній вигляд, який буде такою довгі роки, завдяки чому дверцята зольника стануть справжньою окрасою будь-якої печі або каміна.

Де купити зольні дверцята

Купити чавунні сажнів заслінки і люки зольника SVT можна на сайті Лучеськ або в фірмовому салоні-магазині в Луцьку. Залежно від потреб, ви можете вибрати негерметичні або герметичні пічні дверцята, підібравши форму і розмір, відповідні до вашого зольника. Замовте вподобану модель прямо зараз, а ми доставляємо куплений товар в будь-яке місто України.

Пічна чавунна фурнітура