українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Пічна чавунна фурнітура

Чавунні пічні дверці

Пічні дверцята − необхідний елемент для обладнання опалювальних і варильних печей. Незважаючи на те, що вид відкритого вогню дарує відчуття комфорту і затишку, випадкова іскра або випавша з відритої топки жаринка може стати причиною пожежі. Щоб підвищити безпеку вогнища, варто купити якісні дверцята для печі.

Переваги пічних дверцят

Крім того, що наявність пічних дверцят запобігає ризику виникнення пожежі, вони також мають ряд інших переваг:

  • допоможуть уникнути можливого задимлення кімнати при поганій тязі;
  • підвищать тепловіддачу топки і її ККД;
  • зростає тривалість горіння дров, що дозволить істотно економити ресурси.

Чому варто купити чавунні дверцята для печей

Висока температура в топці диктує вибір необхідних термостійких матеріалів, чавунне литтво є ідеальним варіантом. Чавунні дверцята для печей витримують жорстку експлуатацію і надвисокі температури протягом багатьох років, не наражаючись деформації. Завдяки цьому вони прослужать не один десяток років.

В інтернет-магазині Лучеськ можна купити чавунні дверки для печі фінської компанії SVT. Вироби цього бренду підходять для старих пічних кладок, сучасних хлібних печей або цегляних камінів. Їх можна монтувати під час кладки або встановлювати в готову піч після завершення робіт з кладки.

Які дверки вибрати

Оскільки дверцята для печей є не лише функціональним, але й декоративним елементом, то їх потрібно підбирати у відповідності зі стилістикою вогнища і особистими уподобаннями. Якщо ви хочете дивитися на відкритий вогонь, рекомендуємо купити топочну дверку з термостійким склом. Вона додасть бажану «прозорість», щоб насолоджуватися атмосферою живого вогню і безпечно спостерігати за захоплюючим танцем язиків полум'я.

У чавунних дверцятах зі склом використовується термостійкий склокераміка, яка здатна витримати температуру до 800 градусів. Матеріал стійкий до шокових перепадів температури, тому скло не потріскається навіть частому і тривалому використанні. Між склом і чавунною рамкою прокладена спеціальна прокладка з негорючого ущільнюючого шнура, що забезпечує повну герметичність конструкції. Дверцята пофарбовані термостійкою двухкомпонентною фарбою, яка витримує нагрівання до 800 градусів.

Якщо ж вид вогню для вас в не в пріоритеті, ви можете купити для топки глухі чавунні дверцята. В каталозі Лучеськ представлені вироби різних розмірів і типу відкривання, одно- або двостулкові, з декором або гладкі. Якщо вибір чавунної дверцята для печі викликає труднощі, наші консультанти розкажуть про особливості кожного виробу і допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Пічна чавунна фурнітура