українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Газові грилі

Газові грилі Weber Summit серії

Газовые грили Weber Summit
Газові грилі Weber серії Summit

Summit – найкраща серія великих суперфункціональних грилів від Weber для заміського будинку, літньої тераси кафе і ресторанів, а також виїзних заходів. Чудові грилі еліт-класу мають найширші кулінарні функції і рішення, які годі й шукати в інших серіях. Це найдорожча лінійка Weber, але якщо ознайомитися з усіма запропонованими опціями, можна погодитися, що ці "лімузини" серед газових пальників і барбекю того варті.

Газовий гриль Weber Summit – вибір професіоналів
Газовий гриль Weber Summit – вибір професіоналів

Грилі Вебер Саміт включають повний набір функцій, доступних в інших серіях виробника. Тут навіть не варто говорити про високу якість знімних чавунних решіток, вбудований в кришку термометр для вимірювання температури, унікальні конструкції газових пальників і запатентовану систему розпалювання одним дотиком. Все це входить в комплектацію моделей Summit за замовчуванням. Але сучасні елітні американські грилі Weber Summit пропонують також ряд опцій, оцінити значення яких можна тільки в процесі використання.

Конструктивні особливості Weber Summit

Система газових пальників Sear-Station

Всі моделі серії Summit оснащені системою пальників Sear-Station з плавним регулюванням жару. По суті, це додатковий, індивідуально керований пальник, який дозволяє досягти дуже високої температури в певній зоні решітки, якщо потрібно миттєво засмажити м'ясо. Коли ця ділянка не використовується, її можна застосовувати для звичайного гриля.


Вмонтований вертел з електроприводом Tuck-Away

Обертовий вертел з електроприводом Tuck-Away. Це повноцінний гриль з литого алюмінію з заднім інфрачервоним пальником, який забезпечить рівномірне просмажування м'яса.


Короб для копчения Weber

Короб для копчення з нержавіючої сталі, оснащений власним пальником. Все, що потрібно зробити – це додати зволожену або ароматизовану деревну тріску, яка створить густий і ароматний дим і надасть стравам неперевершеного аромату.


Світлодіодна підсвітка робочої поверхні гриля

Світлодіодне підсвічування ручок гриля повністю освітлює робочу поверхню решітки і дозволяє легко готувати в темний час доби. При піднятій кришці лампочки автоматично включаються, освітлюючи всю зону приготування їжі.


Передбачено світлодіодний показчик рівня палива – (для моделей Weber LP).

Зручний функціонал професійних американських грилів

Гриль-центри Саміт – це професійні міні-кухні для приготування просто неба. Додаткові робочі поверхні і шафи для зберігання з регульованими полицями, підігрів страв і посуду, тримачі для паперових рушників, а також багато інших корисних дрібниць роблять ці портали ідеальними пристроями для кожного шеф-кухаря, не кажучи про можливості для починаючих майстрів барбекю.

Як і інші серії, будь-який газовий гриль Weber Summit має систему GS4, підсилюючі аромат пластини Flavorizer і вдосконалену систему очищення від жиру. Моделі пропонуються в стриманих колірних рішеннях, підкреслюючи статус серії. 

10 лет гарантии

На всі деталі грилів Weber Summit виробник дає 10-річну гарантію, не включаючи їх природне зношення і стирання.


Газові грилі