українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Газові грилі

Газові грилі Weber Q серії

Газові грилі Weber Q серії
Газові грилі Weber Q серії

На початку 2000-х компанія Weber випустила лінійку портативних переносних газових грилів серії Q, витративши на її розробку 5 років. Основна особливість серії – невеликий розмір. Їх легко можна розмістити на балконі або покласти в багажник для виїзду на природу. Незважаючи на компактний розмір, вони мають достатню площу робочої поверхні і пропонують весь необхідний функціонал для барбекю на природі чи вдома.

Газовий гриль Weber Q на природі
Газовый гриль Weber Q на природе

Готування на портативному газовому грилі Weber Q схоже на приготування їжі на плиті. Площі варочної поверхні досить для приготування стейків і овочів, гамбургерів, курячих крилець, морепродуктів для сім'ї або невеликої компанії.

«Я просто влюблена в этот грильчик! Он такой компактный, такой удобный и просто прекрасно вписался в террасу. Причем он там не просто стоит, мы на нем постоянно что-то готовим. А еще я боялась, что дым с террасы будет валить, Но за все восемь месяцев никто из соседей не пожаловался, дыма нет особого и если жирное мясо не готовить, так...»

Відгук користувача MariaAlex1985 на Otzovik.com

Конструктивні особливості грилів Вебер серії К'ю

Кнопка розпалювання в газовому грилі Weber Q

Всі моделі серії Weber Q оснащені електричним вмикачем запалювання в один дотик.

Кришка з термометром газового гриля Weber Q

Кришка і робоча поверхня виготовлені з вилитого алюмінію. Кришка гриля Weber спроектована таким чином, щоб тепло всередині циркулювало навколо зони приготування. Це дозволяє підтримувати ідеальну для готування температуру. Вбудований в кришку термометр допомагає контролювати температуру під час приготування кулінарних смаколиків.

Чавунні решітки газового гриля Weber Q

Чавунні знімні решітки для приготування їжі покриті порцеляновою емаллю і спеціальними смугами, що захищають пальник гриля від капаючого жиру.

Газовий пальник гриля Weber Q

Пальник виготовлений з трубки високоякісної нержавіючої сталі, що зводить до мінімуму будь-які пошкодження і поломки.

Піддон для жиру в грилі Weber Q

Конусоподібна форма корпусу дозволяє рідкому жиру стікати в піддон, полегшуючи чистку гриля. Розташування піддонів та варильної поверхні виключає ймовірність сплесків жиру.

Додаткові переваги

У лінійці Weber Q представлені портативні газові грилі, які можна встановлювати на стіл, робочу поверхню або прямо на землю, також є варіанти з ніжками і колесами (Q 3200) – для зручності приготування і можливості переміщення. Вироби, починаючи з моделей Q 1200, обладнані бічними допоміжними полицями, що дуже допомагає в похідних умовах. Лінія Weber Q 1200 доступна в шести різних колірних варіантах (в Україні наразі не доступні).

Огляд газового гриля Weber Q 1200 після двух років використання

Гарантія Weber

5 років гарантіїВиробник дає 5-річну гарантію на литий алюмінієвий корпус і термопластичні деталі, не враховуючи їх природне стирання. На інші деталі надається гарантія терміном 2 роки.

Всі моделі газових грилів Weber дивіться на цій сторінці.

Газові грилі