українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Газові грилі

Портативні газові грилі

Міський ритм життя вимагає пауз, можливості приготувати улюблене м'ясо і овочі на грилі, насолодитися ним в приємній компанії, не залежно від пори року. Портативні газові грилі дають можливість приготування страв барбекю практично в будь-якому місці і за короткий час. За допомогою компактного газового гриля, соковиті і ароматні стейки можна приготувати навіть на балконі, без диму від вугілля і ризику влаштувати пожежу.

Портативний газовий гриль Weber можна використовувати на балконі

У чому особливості газового міні гриля

 • Висока функціональність – наявність декількох способів приготування страв. Один переносний газовий гриль може замінити плиту, духовку і решітку-гриль. Конструкція дозволяє зварити гарнір на газовому пальнику, посмажити м'ясо і овочі на решітці, а також запекти нашвидкоруч пиріг або піцу на спеціальному піддоні, всередині похідного гриля на газу.
 • Компактність і портативність – невеликі габарити корпусу дозволяють брати портативний туристичний гриль на газу з собою в автомобільну подорож і розміщувати в різних місцях – на балконах, в альтанках, на приватних терасах. Вони легкі, оснащені зручними ручками для перенесення, складаються в чохли і не займають багато місця в автомобілі.
 • Переносний гриль барбекю не вимагає використання дров або вугілля, а функціонує на природному газі в балонах, що дає можливість застосування в будь-якому місці, де є доступ до провітрювання. Балони для гриля можуть бути одноразовими або багаторазовими, мають невеликий розмір і вагу. Купити балони для газового похідного гриля можна в гіпермаркетах і в нашому інтернет-магазині.
 • Зручність в експлуатації – сучасні похідні газові грилі здійснюють контроль температури всередині жарильної камери, дозволяють регулювати параметри приготування і гарантують пожежну безпеку при правильному використанні. Також вони прості в догляді, складаються з якісних жаростійких матеріалів, які піддаються легкому очищенню.

Чому варто купити портативний туристичний газовий гриль

Смак страв з гриля на газовому балончику не відрізняється від приготованих на відкритому вогні. При цьому на газу м'ясо просмажується якісніше ніж на багатті, завдяки конструктивним особливостям гриля. Скоринка кулінарних шедеврів не підгоряє, вони добре запікаються, залишаються хрусткими.

Туристичний газовий гриль Weber Go Anywhere

Регулювання сили подачі вогню дозволяє обирати різні варіанти приготування – від томління до швидкого просмажування. Це допоможе не тільки отримати потрібну кондицію страв, але і розслабитися – відлучитися для спілкування з родиною і друзями, купання, ігор на свіжому повітрі, не боячись, що шашлик підгорить. Можна не переживати, що неконтрольований вогонь загасне або розповсюдиться територією.

Переносний газовий гриль беруть з собою на природу

Плюси портативного газового гриля:

 1. Жаростійка нержавіюча сталь корпусу та стійке зовнішнє покриття.
 2. Конструкція, що забезпечує високу продуктивність.
 3. Термометр для контролю температури.
 4. Зручна система запалювання газу.
 5. Можливість швидко готувати без очікування перегорання дров або вугілля.
 6. Простота в догляді і транспортуванні.

Де можна застосовувати переносні грилі на газу

 • на пікніку – для барбекю, гарнірів і випічки;
 • на морському узбережжі і в автомобільних турах;
 • на риболовлі, полюванні та поході;
 • на домашніх балконах і терасах.
Газовий міні гриль Weber на яхті
Газовий міні гриль можна встановити навіть на яхті

Якщо ви бажаєте купити якісний переносний газовий гриль, зверніть увагу на пропозицію компанії LUCHESK. У нас представлені кращі моделі похідних грилів на газу від перевірених виробників. Ви можете підібрати необхідні параметри і купити відповідний за ціною і конструктивними особливостями портативний газовий гриль.

Газові грилі