українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Газові грилі

Професійні газові грилі

В кафе, ресторанах, гриль-барах та інших закладах громадського харчування величезним попитом користуються страви, приготовані на грилі. Наявність професійного гриля дозволить істотно розширити меню закладу, адже на ньому можна готувати не тільки м'ясо і рибу, але також бургери, овочі, фрукти і випічку.

В інтернет-магазині Лучеськ можна купити професійні газові грилі відомих виробників. На сайті представлені стаціонарні, мобільні і вбудовані моделі.

Обладнання може використовуватися для організації стаціонарної зони барбекю всередині приміщення і на терасах кафе, заміських клубів, літньої кухні або зони барбекю в приватних будинках. Пристрої можуть працювати від балону або приєднуватися до магістрального газопостачання.

Переваги професійних газових грилів

 • Професійне устаткування для грилювання відрізняється збільшеним функціоналом і продуктивністю. Велика робоча поверхня дозволяє готувати більше порцій і кілька різних страв одночасно.
 • Різні моделі можуть мати від 5 до 10 основних високопродуктивних пальників, додаткові пальники, інфрачервоні пальники, електричний вертел.
 • Всі грилі мають систему швидкого розпалювання, вони готові до роботи відразу після включення. У лічені хвилини можна досягти високих температур, завдяки чому приготувати страву можна за 10-20 хвилин.
 • Точне регулювання потужності пальників дозволяє підібрати оптимальний температурний режим для кожної страви.
 • Контроль температури приготування здійснюється за допомогою вбудованих датчиків температури.
 • При готуванні не утворюється кіптява, а спеціальні контейнери для збору жиру роблять обслуговування більш простим.
 • Усі професійні грилі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Цей матеріал відрізняється високою зносостійкістю і довговічністю.

Крім перерахованих базових функцій, кожен виробник додає в моделі власні інноваційні розробки.

Професійні газові грилі Napoleon

Професійна серія канадської кампанії Наполеон представлена ​​на сайті Лучеськ двома серіями: мобільні грилі Prestige Pro (500, 600, 825) і вбудовані BILEX (485, 605).

Усі газові грилі Napoleon мають ряд конструктивних особливостей:

 • оснащені інфрачервоним пальником Sizzle Zone;
 • решітки з нержавіючої сталі із заптентованною формою Wave™;
 • мають внутрішнє освітлення робочої зони і систему Night Light для підсвічування ручок;
 • наявність спеціального піддону дозволить готувати на вугіллі.

Крім цього кожен професійний гриль включає інші корисні функції, про які можна дізнатися з опису товару. Якщо вам потрібна більш детальна консультація, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або відвідайте фірмовий магазин Лучеськ в Луцьку.

Газові грилі