українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вугільні грилі

Переносні вугільні грилі

Якщо ви любите неповторний запах димку, готуєте барбекю час від часу, переносний вугільний гриль стане правильним вибором. Міні гриль на вугіллі можна встановити практично в будь-якому місці: взяти в похід, на пляж, в парк або поставити на задньому дворі будинку. Сьогодні у продажу є бездимні настільні моделі, які можна встановити на балконі або лоджії.

Конструктивні особливості

Компактні вугільні грилі представляють собою короб, чашу або мають яйцеподібну форму. По суті, конструкція схожа з мангалом, з тією різницею, що в похідному грилі на вугіллі стінки пристрою активно беруть участь в приготуванні, перерозподіляючи тепло.

Різновиди переносних грилів на вугіллі

  • Коптильні (смокери) – мають форму бочки. У них можна готувати барбекю, коптити продукти гарячим або холодним методом.
  • Керамічні моделі (камадо) – схожі на тандир; приготовані страви набувають особливого, неповторного смаку.

Більшість моделей похідних вугільних вуличних грилів мають кришку, яка дозволяє зберігати і контролювати температуру всередині, завдяки чому їжа готується значно швидше. Регулювати температуру можна за допомогою вентиляційних заслінок або отворів, які розташовані на кришці або біля основи конструкції. Збільшуючи приплив кисню (піддув), ви підвищуєте температуру всередині.

Матеріал для смаження поверхні: чавун, нержавіюча сталь, кераміка. Залежно від моделі, кемпінговий портативний вугільний гриль може мати вертел, систему простого розпалювання, вбудовані таймери, термометри, висувні піддони, полички.

Переваги та недоліки переносних грилів на вугіллі

Плюси

  • Компактний гриль на вугіллі має невелику вагу і габарити. Він легко поміститься в багажник автомобіля, а деякі моделі можна легко транспортувати вручну.
  • Рішення купити похідний міні гриль на вугіллі не принесе шкоди сімейному бюджету, адже ціна на портативні моделі стартує від 2000 грн.
  • Крім барбекю, ви можете готувати безліч інших страв – від випічки до копчення.
  • Низькі експлуатаційні витрати. Технічне обслуговування переносного вугільного гриля – барбекю набагато простіше, ніж у газового, так як єдина деталь, яка може зношуватись при частому використанні, неправильному застосуванні і зберіганні – це решітка.

Мінуси

  • для готовності до роботи міні гриля на вугіллі потрібен час, щоб набрати потрібну температуру;
  • потрібно прибирати золу і чистити решітку.

На нашому сайті ви можете купити переносний вугільний гриль від провідних світових брендів: Enders, Weber, Invicta. Гарантійний термін від виробника становить від 2 до 5 років. Але за відгуками клієнтів (про придбані у нас переносні вугільні грилі), при правильному догляді і дбайливому зберіганні цей термін значно вищий.

Вугільні грилі