українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вугільні грилі

Вбудовувані вугільні грилі

Приготування страв на відкритому вогні – це задоволення не тільки від особливого смаку м'яса, риби або овочів, але і від самого процесу готування. Тому багато хто не уявляє собі відпочинок на природі без традиційного в таких випадках мангала. Але сьогодні є більш сучасне рішення – вугільний гриль для вбудування, який дозволить розширити барбекю-меню і прискорити процес приготування.

Конструктивні параметри і плюси

Форма грилів для вбудування

Зазвичай для організації стаціонарної прибудинкової барбекю-зони використовують прямокутні грилі. Їх основна перевага – ергономіка і велика поверхня для смаження.

Матеріал барбекюшниць

Традиційно вугільні грилі для вбудування виготовляють з чавуну або сталі. Незважаючи на те, що чавунні варіанти коштують трохи дорожче, цей матеріал є кращим за низкою причин:

  • зберігає рівномірну температуру по всій поверхні;
  • надає їжі особливого смаку;
  • добре витримує високі температури;
  • стійкість до корозії і перепадів температур;
  • не схильний до деформації;
  • має тривалий термін експлуатації;
  • можливість регулювати висоту решітки, що дозволяє контролювати рівень температури;
  • просторий ящик для попелу (зольник), який легко чиститься;
  • більшість моделей грилів мають вертел з можливістю багатопозиційного влаштування;
  • в якості палива традиційно використовують вугілля або брикети. Деякі моделі мають спеціальний дровник, який дозволяє перепалювати дрова в вугілля або готувати барбекю на дровах.

Конструктивні особливості та переваги грилів

Садові грилі використовують при будівництві на дачі або в приватному будинку стаціонарної зони барбекю. Зазвичай їх встановлюють на спеціально відведеному майданчику, відкритій терасі або в альтанці. В останніх двох випадках гриль повинен обов'язково бути обладнаний потужною якісною витяжкою.

Різноманітність моделей і дизайну грилів дозволить підібрати найбільш оптимальний варіант для створення унікального індивідуального проекту власної барбекю – зони.

Питання вибору якісного стаціонарного гриля

Купити якісний вугільний гриль для вбудування від провідних світових виробників ви можете в салоні Luchesk (м.Луцьк) або на сайті компанії з доставкою в будь-яку точку України. Кожна модель має докладний опис характеристик, що допоможе підібрати оптимальний гриль на вугіллі, з урахуванням ваших потреб і переваг. Додатково в нашому магазині ви зможете вибрати всі необхідні аксесуари і пристосування для організації власного острівця професійного барбекю.

Вугільні грилі