українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вугільні грилі

Чавунні вугільні грилі

Приготування їжі на вогнищі стало доброю сімейною традицією, а рецепти м'яса, запечених овочів або риби на вугіллі передаються з покоління в покоління. У таких сім'ях жоден виїзд на природу не обходиться без традиційного барбекю з чавунним вугільним грилем.

Від частого готування більшість мангалів швидко прогорає. Але вирішити проблему можна, вирішивши купити чавунний вугільний гриль, термін служби якого при правильному догляді і зберіганні може обчислюватися сотнями років. При цьому частота використання не впливає на фізичні показники гриля. Готування на чавунному грилі-барбекю буде довгі роки радувати вас бездоганним смаком приготованих страв.

Різновиди чавунних грилів на вугіллі

моделі для вбудування, які можна використовувати для облаштування стаціонарної зони барбекю в приватному будинку або на дачі;
мобільні пристрої на колесах або ніжках;
настільні – розміщуються на будь-якій горизонтальній поверхні.

Чавунний гриль може бути знімний і стаціонарний, електричний, з відкритою або закритою кришкою, професійний або побутовий.

Чавунний вугільний гриль для мангала – оптимальне рішення за ціною і якістю. Більшість вбудованих моделей і всі мобільні версії оснащені вертелом і регульованою по висоті решіткою, що дозволяє контролювати температуру при готуванні.

Що потрібно знати про чавун: переваги і недоліки

  • Чавун нагрівається поступово і може розпектися до дуже високої температури. При цьому страви не пригорять навіть без спеціальних антипригарних покриттів.
  • Чавунна поверхня нагрівається поступово, але після повного прогріву, рівномірно розподіляє тепло і довго його утримує. Завдяки цьому гриль можна використовувати для томління страв.
  • Чавун добре переносить високі температури, не деформується, не прогорає.
  • Підвищена міцність чавуну передбачає більш тривалий термін експлуатації в порівнянні з іншими матеріалами.
  • Чавунні вироби стійкі до корозії. Їх можна залишати на відкритому повітрі, не боячись пошкодження або деформації.
  • Такий гриль дуже економічний. Для приготування знадобитися менше вугілля, ніж для інших вугільних грилів.

Мабуть, єдиним істотним недоліком чавунних моделей є їх велика вага. Деякі моделі важать понад 100 кг. Однак є невеликі настільні вироби, які важать всього 7 кг.

Де вигідно купити гриль-барбекю

Чавунні вугільні грилі відомих брендів Chazelles і Invicta (Франція) можна купити не тільки на сайті Luchesk, але і в нашому фірмовому салоні в Луцьку. При замовленні товару через сайт, доставка проводиться обраною транспортною компанією за попередньою оплатою або післяплатою.

Вугільні грилі