українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Бренди

Enders

Німецька компанія Enders Colsman AG – один з найбільших європейських виробничих концернів по штампуванню виробів з листового металу.

Компанія бере початок в 1883 році, коли простий слюсар Аугуст Ендерс (знавець газового обладнання та формування металу) організував невеликий ковальський цех, який займався виготовленням елементів внутрішньої обробки з металу.

До моменту смерті Аугуста в 1910 році на виробництві August Enders AG працювало понад 300 осіб, а через 4 роки їх кількість обчислювалася вже тисячами. До 1923 року компанія зазнала кілька реорганізацій і стала акціонерним товариством. Вона все так само займалася виготовленням виробів з металу, ліхтарями для велосипедів і товарами для кемпінгу.

Під час Другої світової підприємство випускало продукцію військового призначення, тому було зруйновано авіацією антигітлерівської коаліції. Після закінчення війни завод відновили, наростивши виробничі потужності і розширивши лінійку продукції, що випускається.

З 1955 року Ендерс починає випуск бензинових похідних примусів. Вони застосовуються в експедиціях по всьому світу, проходячи випробування на міцність в найекстремальніших умовах. Так ТМ Enders стає відомий на весь світ, а примуси розкуповуються мільйонними тиражами. Вся подальша історія розвитку компанії пов'язана з обладнанням і товарами для відпочинку просто неба.

Сучасний бренд Enders

У 2004 році August Enders AG об'єднався з Colsman Co GmbH, і об'єднана компанія отримала назву, яку ми знаємо зараз.

Під брендом Enders випускаються:

  • грилі (вугільні, газові), а також аксесуари для них;
  • вуличні обігрівачі (газові, інфрачервоні);
  • кемпінгове обладнання;
  • похідні туалети;
  • товари для активного відпочинку;
  • різне професійне і побутове обладнання.

Виробництво компанії розташоване в Китаї, що ніяк не позначилося на якості виробів. Купуючи газові грилі Ендерс, кожен покупець може бути впевнений у справжній німецькій якості.

Всі вироби виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні з використанням інноваційних технологій і якісних матеріалів, а продукція, що випускається проходить сувору перевірку і тестування. Виробник грилів Enders дає 2-річну гарантію на свою продукцію і сервісне обслуговування протягом всього терміну експлуатації.

Офіційний сайт виробника Enders.