українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Бренди

Weber

Американська компанія Weber є світовим лідером з випуску вугільних, електричних і газових грилів. Виробник знаходиться на світовому ринку з 1952 року. В Україні бренд представлений з 2013 року.

Джим Стивен, председатель правления Weber

Грилі Weber – більше ніж просто грилі, вони – центр особливих подій, які ми хочемо розділити з близькими і друзями. У кожного з нас вони особисті та унікальні, але нам дорога кожна з них. Це моменти, коли ми збираємося разом, спілкуємося і насолоджуємося товариством один одного. Це саме те, чим батько займався, і те, що любив робити. І тепер, 65 років потому, це саме те, що робить наша компанія, те, для чого створюються наші грилі, і те, що робить незабутніми ваші сімейні вечори.

Джим Стівен, голова правління

Фото Tamara Craiu


Опис продукції Weber

Основна спеціалізація виробника Weber – це сферичні грилі різних типів з кришками. Винахід закритої конструкції грилів, як альтернативи відкритим мангалам, стало справжнім проривом в кулінарії на відкритому повітрі.Всі елементи грилів продумані до дрібниць. Вони практичні, довговічні, мають високу продуктивність, вимагають мінімум зусиль під час приготування, прості в обслуговуванні і очищенні. Наявність додаткових зручностей – ручок, конфорок, місць підігріву і зберігання їжі, вертелів і інших пристосувань допомагає позитивно оцінити ці професійні пристрої.

Гриль барбекю Weber виключає високе полум'я, дим і летючу золу, не залежить від поганої погоди. А правильна температура під кришкою рівномірно і швидко прожарює страви до потрібного стану, зберігаючи всі корисні властивості продуктів.

Види грилів за типом палива:

  1. Вугільні – працюють на деревному вугіллі і брикетах, максимально близькі до способу приготування на звичних мангалах, при цьому набагато більш технічні і практичніші у використанні. Мають кришку з контролем температури, легко розпалюються з запатентованим стартером виробника, оснащені додатковими елементами для зручного і якісного приготування страв барбекю. У лінійці вугільних грилів компанії представлені компактні мобільні, що підходять для подорожей.
  2. Газові (мобільні та портативні) – унікальні пристрої, що дозволяють абсолютно не залежати від стаціонарних джерел енергії. Вони працюють від маленьких або великих газових балонів, тому можуть встановлюватися в будь-якому місці. Мобільні газові грилі Weber підходять для виїзних заходів, кейтерингу, комерційного та частого використання. А компактні портативні газові грилі зручні для рибалок, мисливців і любителів відпочинку на природі. Пристрої можна використовувати стаціонарно на дачі, балконі або веранді.
  3. Електричні – поєднують міський ритм і можливість приготування улюблених мангальних шедеврів. Підходять для терас, балконів, займають мало місця, не димлять, споживають мало електроенергії. Продумана конструкція електрогрилів Weber робить їх улюбленими помічниками домашніх банкетів і свят.

На грилі Weber можна смажити різні страви: стейк, шашлик, копченості, птицю і рибу, готувати гарніри, морепродукти, овочі, соуси, піцу, гамбургери, хліб і десерти. При цьому використовуються різні типи грилювання: прямий, непрямий, ілюмінатор, вугільне кільце і 50/50.

Сертифіковані матеріали Weber

Грилі Weber безпечні для здоров'я – компанія не використовує токсичні матеріали. У виробництві котлів застосовується низьковуглецева сталь, яка з'єднується з емаллю при температурі 870 °C. Низький вміст вуглецю і температура нанесення забезпечують оптимальне зчеплення між сталлю і емаллю. Ця технологія дозволяє компанії Weber надати на грилі фірмову гарантію: від 5 років на електричні, до 10 років на вугільні та газові.

Виробництво грилів Weber

Грилі виробника Weber сертифіковані за системою TUV CERT, марковані знаком СЕ, відповідають стандартам EN.

Чому варто вибрати бренд Weber

Продукція американського виробника має ряд технологічних переваг конструкції:

  • моментальна система запалювання,
  • унікальна конструкція пальників з нержавійки,
  • пластини захисту пальників від бризок,
  • зручна система збору жиру, а також маса інших.

Сумніваючись у виборі, варто подивитися відгуки про грилі Weber і питання вирішиться однозначно. Ці технологічні пристрої настільки продумані і практичні, що більшість користувачів дають їм високу оцінку.

На офіційному сайті Weber представлена максимально повна інформація про продукцію, а купити грилі барбекю можна в нашому онлайн магазині за офіційною ціною ексклюзивного представника.

Компанія LUCHESK – дистриб'ютор продукції Weber в Луцьку і Волинській області.


Офіційний сайт виробника Weber.