українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Бренди

Grandhall

Компанія Grandhall була заснована в 1976 році в Тайвані. Це один з давніх і найбільш досвідчених виробників газового обладнання у світі. Сьогодні продукція Grandhall продається більш ніж в 25 країнах світу.

Під торговою маркою Грандхол випускаються:

  • мобільні та вбудовувані газові грилі;
  • міцні вугільні грилі в австралійському стилі;
  • компактні електричні E-Grill;
  • аксесуари для барбекю;
  • літні кухні;
  • терасові обігрівачі;
  • газове опалення.

Інноваційні рішення Grandhall

З моменту створення Грандхол безперервно розвивається і вдосконалює технології. Виробникові належать більше 50 патентів, в тому числі гриль-пальник зі змінним керуванням, система автоматичного електричного розпалу.

Варто відзначити те, що нідерландський виробник Grandhall об'єднав свої зусилля у розробці дизайну грилів з Porsche Design Studio.

Найвідоміші інновації компанії:

  • Технологія інфрачервоної пальника Crossray® - результат 10-річних досліджень. Інфрачервоні пальники встановлені по обидва боки шасі під кутом до конфорка. Технологія забезпечує контрольовану температуру від 110 до майже 400°С, при цьому витрата газу на 50% менше, ніж в звичайних газових грилях. Crossray® дозволяє готувати їжу рівномірно, скорочуючи час приготування страв.
  • Решітка з системою InteGrill®. Новий запатентований тип решіток запобігає потраплянню жиру на пальник гриля, попереджаючи його спалаху і займання. Технологія дозволяє витрачати на 20% менше газу без втрати тепла, забезпечуючи більш швидке приготування їжі. Чавунні решітки гриля забезпечують ідеальну терморегуляцію, завдяки чому м'ясо, риба або овочі будуть приготовлені на ваш смак.

Де купити гриль Grandhall в Україні

Купити газові або вугільні грилі ТМ Grandhall можна на сайті Luchesk або в нашому фірмовому салоні у Луцьку. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете отримати необхідну консультацію нашого фахівця з будь-якого продукту Grandhall, які представлені на нашому сайті. Все обладнання має офіційну гарантію від виробника. Умови гарантії дивіться на сторінці товару.

Офіційний сайт виробника GrandHall.