українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Enders

Вугільні грилі Enders

Enders
4456 грн 4705 грн
Економія 249 грн
Акція
Enders
3307 грн 3407 грн
Економія 100 грн
Акція
Enders
1890 грн 2109 грн
Економія 219 грн
Акція
Enders
2765 грн 3018 грн
Економія 253 грн
Акція
Enders
3378 грн 3894 грн
Економія 516 грн
Акція
Enders
2492 грн 3115 грн
Економія 623 грн
Акція
Enders
3307 грн 3407 грн
Економія 100 грн
Акція

Якщо ви любитель традиційних барбекю на вугіллі, то доступні моделі вугільних грилів Enders – це те, що потрібно. Німецька компанія Ендерс є визнаним знавцем і одним з кращих світових виробників обладнання і товарів для відпочинку на відкритому повітрі.

Лінійка вугільних грилів Enders

В інтернет-магазині Luchesk або фірмовому салоні компанії можна купити недорогі вугільні грилі Enders однієї з наступних модифікацій:

  • ергономічний переносний гриль Dallas;
  • настільний бездимний гриль серії Aurora;
  • мобільний гриль Ventura L з великою робочою поверхнею;
  • консольні вугільні грилі.

Відмінні риси грилів Ендерс на вугіллі

Портативне обладнання для барбекю – відмінний варіант для тих, хто часто виїжджає на природу на автомобілі. Компактна модель легко поміститься в багажник і не займе багато місця. Особливість Dallas - наявність двох робочих поверхонь, що дозволяють готувати прямим і непрямим методом. Для великої компанії можна готувати на двох решітках відкритим способом або, знявши одну решітку і закривши кришку, готувати страви на одній робочій поверхні.

Для тих, хто не має можливості готувати на свіжому повітрі, підійде компактний настільний варіант. Ця бездимна модель створена спеціально для жителів мегаполісів і дає можливість готувати продукти з димком на лоджії або балконі. Вбудована система електричної вентиляції дозволяє готувати барбекю практично без виділення диму.

Мобільні моделі вугільних грилів Enders призначені для приготування барбекю на дачі або у дворі приватного будинку. Основна перевага - наявність коліс з одного боку стійки, за допомогою яких гриль без великих зусиль можна перемістити в будь-яке місце.

Інноваційні консольні вугільні грилі Ендерс також відносяться до переносних моделей. Ці пристрої оснащені запатентованою системою швидкого розпалювання Quick Fire system, яка дозволить розігріти вугілля до потрібної температури всього за 15 хвилин. Контролювати температурний режим можна, регулюючи висоту решіток.

На всі грилі Enders надається дворічна гарантія від виробника. Всі питання по вподобаним моделям, а також способам оплати і доставки товару можна задати нашим співробітникам.

Вугільні грилі інших виробників