українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Invicta

Вугільні грилі Invicta

Invicta
12444 грн
Invicta
9943 грн
Invicta
20282 грн
Invicta
12139 грн
Invicta
8692 грн
Invicta
7137 грн
Invicta
4941 грн
Invicta
6192 грн
Invicta
3080 грн
Invicta
6832 грн
Invicta
4026 грн
Invicta
4941 грн
Invicta
6832 грн

З 1924 року французька компанія Invicta історично зосереджена на лиття чавуну і виробництві камінів і камінних топок. Тому цілком зрозуміло, що саме цей матеріал вона стала використовувати для створення вугільних грилів.

За майже столітню історію компанія організувала повний виробничий цикл – від випробувальних лабораторій і конструкторського бюро до власної студії дизайну. Якщо ви збираєтеся купити вугільний гриль Invicta, можете бути впевнені в повній гарантії контрольованого виробництва і якості продукції.

Лінійка вугільних барбекю Invicta

В інтернет-магазині Luchesk представлені наступні моделі:

  • Вбудовувані - застосовуються для облаштування стаціонарної барбекю - зони, суміщеної з альтанкою або відкритою терасою в заміських будинках, на дачах.
  • Портативні - на ніжках або стійках з колесами. Для того, щоб зібрати конструкцію, буде потрібно всього 15 хвилин. Мобільні вуличні грилі можна легко переміщати з місця на місце, а в зібраному вигляді компактно зберігати до наступного сезону.
  • Настільні моделі - підходять для невеликої родини, яка готує барбекю час від часу.
  • Чавунні печі для піци (настільні, мобільні) - на багатофункціональній печі можна приготувати не тільки піч піцу, хліб, пиріжки, але також гриль або барбекю.

Практично всі прямокутні портативні пристрої Invicta мають в комплектації вертел для приготування птиці або великих шматків м'яса, а також регульовану по висоті решітку. Протипожежна решітка вугільного гриля забезпечує хорошу циркуляцію повітря і оптимальний спалювання деревного вугілля. Багато моделей можна використовувати як жаровню.

Переваги чавунних грилів Інвікта

Чавунна поверхня гриля нагрівається поступово, але добре зберігає тепло протягом тривалого часу, рівномірно розподіляючи його по всій робочій поверхні. Тому на грилі Invicta можна не тільки смажити, а й томити страви.

На відміну від інших металів, чавун не деформується при дуже високих температурах, стійкий до корозії, не прогорає навіть після багатьох років постійного використання. При правильному догляді і зберіганні, чавунні пристрої прослужать не одне покоління.

Всі представлені чавунні вугільні грилі Invicta можна купити не тільки на сайті, але і в фірмовому салоні Luchesk.

Вугільні грилі інших виробників