українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Електрокаміни

Електрокамін б/у шукати - дарма час втрачати?

В країні відчувається затяжна криза, проте люди все ще хочуть створити домашній затишок і нерідко для цього шукають де купити електрокамін дешево. Дешево - це як правило китайського виробництва, або, можливо, щось краще, та таке, що ним вже користувались.

"Справжні" китайські електрокаміни у цьому дописі я не буду розглядати. Мені, як продавцю камінів, стало цікаво, чи продають в Україні електрокаміни б/у, як наприклад, якусь побутову техніку.

Я передивився досить багато сторінок з пошуку в інтернеті, на популярних майданчиках безкоштовних оголошень OLX та AUKRO, намагаючись знайти щось більш-менш пристойне за невеликі кошти. Примітка: на момент напистання статті Аукро ще був. Реальних оголошень від людей, які продають свій електричний камін, що був у вжитку, виявилось не так і багато. Серед них є навіть зразки радянської спадщини! Переважна більшість таких камінів старого зразка і дуже давні.

электрокамин б/у Уголек электрокамин б/у недорого

Фото оголошення б/у електрокамін на OLX

Проте є і більш-менш нормальні, такі, що рідко використовувались та зберегли свій "товарний" вигляд. 

електрический камин бу

Ціна на раритети - від 500 гривень, а моделі, що трохи краще виглядають, вже оцінюють від 2000 гривень. Імітація вогню в таких камінах, м’яко кажучи, ніяка.

электрокамин б/у

У переважній більшості випадків на майданчиках публікуються оголошення від організацій та підприємців, що видають себе за приватну особу. Ціна у цьому випадку стартує від 4000 гривень, проте це вартість нових електрокамінів.

новый электрический камин недорого

Бувають на OLX і непогані пропозиції купити не б/в, а новий електрокамін по хорошій ціні, в робочому стані, але з деякими дефектами, як наприклад в такому оголошенні.

Оголошення на OLX камін бу

Також я не оминув і комісійні магазини (в Луцьку), але продукції даного виду я не знайшов. Можливо в інших містах України ситуація інша.

Можу зробити з цього певні висновки: нормальні, у робочому стані електрокаміни б/у практично не продаються, навіть у скрутні часи! Вони зберігають свою цінність впродовж багатьох років, та існують як невід’ємний елемент інтер’єру і додаткове джерело обігріву кімнати.