українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Електрокаміни

Електрокамін б/у шукати - дарма час втрачати?

В країні відчувається затяжна криза, проте люди все ще хочуть створити домашній затишок і нерідко для цього шукають де купити електрокамін дешево. Дешево - це як правило китайського виробництва, або, можливо, щось краще, та таке, що ним вже користувались.

"Справжні" китайські електрокаміни у цьому дописі я не буду розглядати. Мені, як продавцю камінів, стало цікаво, чи продають в Україні електрокаміни б/у, як наприклад, якусь побутову техніку.

Я передивився досить багато сторінок з пошуку в інтернеті, на популярних майданчиках безкоштовних оголошень OLX та AUKRO, намагаючись знайти щось більш-менш пристойне за невеликі кошти. Примітка: на момент напистання статті Аукро ще був. Реальних оголошень від людей, які продають свій електричний камін, що був у вжитку, виявилось не так і багато. Серед них є навіть зразки радянської спадщини! Переважна більшість таких камінів старого зразка і дуже давні.

электрокамин б/у Уголек электрокамин б/у недорого

Фото оголошення б/у електрокамін на OLX

Проте є і більш-менш нормальні, такі, що рідко використовувались та зберегли свій "товарний" вигляд. 

електрический камин бу

Ціна на раритети - від 500 гривень, а моделі, що трохи краще виглядають, вже оцінюють від 2000 гривень. Імітація вогню в таких камінах, м’яко кажучи, ніяка.

электрокамин б/у

У переважній більшості випадків на майданчиках публікуються оголошення від організацій та підприємців, що видають себе за приватну особу. Ціна у цьому випадку стартує від 4000 гривень, проте це вартість нових електрокамінів.

новый электрический камин недорого

Бувають на OLX і непогані пропозиції купити не б/в, а новий електрокамін по хорошій ціні, в робочому стані, але з деякими дефектами, як наприклад в такому оголошенні.

Оголошення на OLX камін бу

Також я не оминув і комісійні магазини (в Луцьку), але продукції даного виду я не знайшов. Можливо в інших містах України ситуація інша.

Можу зробити з цього певні висновки: нормальні, у робочому стані електрокаміни б/у практично не продаються, навіть у скрутні часи! Вони зберігають свою цінність впродовж багатьох років, та існують як невід’ємний елемент інтер’єру і додаткове джерело обігріву кімнати.