українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Засоби для каменю

Силікон для каменю

Силікон для каменю – це унікальний засіб, який використовують для з’єднання матеріалу, створення різних форм, а також захисту каменю від впливу вологи та бруду. На сучасному будівельному ринку можна знайти декілька видів силікону, кожен з яких має свої особливості та призначення.

Переваги силікону для каменю

Силіконовий герметик для каменю – це унікальний засіб, який виготовляється на основі силікону. Силікони – це органічні з’єднання на базі силоксану. В свою чергу силоксан є органічною речовиною, що має унікальні якості та характеризується високою термічною стабільністю.

Спеціальний силікон для каменю володіє здатністю утворювати захисну плівку, яка проникає в пори каменю, заповнює їх і таким чином протистоїть проникненню вологи, бруду та інших накопичень в камені, а також попереджує руйнування, вигорання та появу плям на кам’яних поверхнях. Завдяки цьому та іншим факторам, силіконові полімери мають наступні переваги:

 • Термостійкість. Силікон зберігає свої якості навіть під дією високих температур (до 250 градусів). Це дозволяє використовувати такі засоби в умовах підвищеного теплового навантаження.
 • Стійкість до впливу навколишнього середовища. Силікон не боїться впливу вологи, кислот, луг та інших хімічно-активних речовин. Він відштовхує їх та попереджує потрапляння всередину каменю. Ця якість особливо корисна у разі використання силікону на кам’яних поверхнях, які часто піддаються впливу вологи та миючих засобів. Наприклад кухонні поверхні та санвузли.
 • Еластичність. Силікон має високу гнучкість та еластичність, тому досить часто його використовують у виробництві різних ущільнювачів, прокладок та інших виробів. Його застосовують у роботі з каменем різного типу: граніт, мармур, кварцит тощо. Засіб такого типу ефективний у заповненні тріщин та сколів, наданні матеріалу декоративності та глянцевості.
 • Високі ізоляційні якості. Силіконовий полімер є дуже хорошим ізолятором. Його досить часто використовують для ізоляції дротів, електричних деталей та інших електротехнічних засобів.

Для чого використовують силіконовий герметик

Силікон – це один з найефективніших матеріалів, які використовують для обробки та захисту поверхні каменю. Такі сполуки розроблені з врахуванням різних потреб та задач, пов’язаних з обробкою натурального та штучного каменю. Це може бути:

 • герметизація з’єднань та швів на кам’яних поверхнях, що дає можливість попередити проникнення вологи та пилу;
 • склеювання різних будівельних елементів, а саме облицювального каменю, бордюрів, плит;
 • заповнення тріщин та нерівностей у кам’яних поверхнях;
 • ущільнення стиків та швів на стінах та підлозі;
 • захист кам’яних поверхонь від впливу вологи, ультрафіолетових променів та хімічних речовин.

Щоб забезпечити максимальну ефективність та довговічність силіконового з’єднання або покриття, слід обов’язково враховувати тип поверхні, породу каменю, умови експлуатації.

Де придбати якісний герметик для каменю

Придбати якісний професійний силікон для мармуру, граніту, кварциту та інших пород каменю пропонує інтернет-магазин LUCHESK. У нас покупці знайдуть:

 • якісний, стійкий, нетоксичний силікон, який не має запаху, не залишає ореолів та жирних розводів;
 • різні типи силікону, які підходять для натурального каменю, мармуру, граніту та різноманітних порід пористого каменю;
 • силіконовий герметик різних кольорів (білого, бежевого, чорного, прозорого, сірого тощо);
 • доступні ціни на товари, при цьому якість силікону відповідає його вартості.

Під час купівлі силікону для каменю важливо пам’ятати, що тип продукту залежить не лише від виду каменю, а й від конкретного проєкту, вимог до обробки матеріалу, умов експлуатації. Перед тим, як використовувати герметик для мармуру або граніту, треба обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

Засоби для каменю