українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Засоби для каменю

Очисник каменю

Очисний засіб для каменю – це професійний препарат, який допомагає якісно очистити камінь від вапняних та сольових відкладень, іржі, плям цементу, фарби та іншого бруду. Такі засоби використовують як у виробництві, так і в побуті. Сучасний ринок пропонує великий вибір миючих засобів для каменю. Це можуть бути препарати різної спрямованості, ступеню дії (сильніші або м’якіші), для очищення фасадів, парканів, натурального або штучного каменю, керамічної плитки.

З якою метою застосовують очисники каменю

Очисник каменю підходить для багатьох конструкцій та предметів. Засоби допомагають у виконанні різного роду задач, однак, основними зазвичай є:

  • Підготовка матеріалу до подальшої обробки. Очищення каменю забезпечить більш якісне покриття, у разі подальшого фарбування поверхні або покриття її лаком.
  • Від оновлення каменю або фасаду, він знову набуває первісного вигляду. З часом, навіть найякісніший та найдорожчий камінь піддається впливу вологи, сонця та інших зовнішніх факторів. Матеріал втрачає свою привабливість повернути яку вдається за допомогою очисника.
  • Позбавитися плісняви та грибку. Інколи господарі кам’яних споруд стикаються з проблемою цвітіння каменю. На ньому розвиваються грибок та бактерії, які становлять небезпеку для здоров’я людей. Застосування спеціального очисника допомагає ліквідувати не лише наслідки, а й першопричину такої проблеми.

Особливості миючих засобів для каменю

Очисники каменю мають різну направленість по типу матеріалу – бувають очисники штучного каменю та натурального. На полицях спеціалізованих магазинів можна зустріти очищувачі плитки та каменю. Окрім того, очисники каменю різняться за напрямом дії, впливаючи на певні типи забруднень.

Сучасні очисники каменю особливі тим, що:

  • Швидко діють. Відповідно до конкретної формули, дія очищувального засобу триває 10—15 хвилин, тому обробка навіть великих площ не займає багато часу.
  • Не шкодять каменю, фасаду та плитці. Формула очищувачів розрахована таким чином, щоб структура каменю залишалась сталою та неушкодженою.
  • Легкі у застосуванні. Як правило, кожен відповідальний виробник супроводжує свої засоби детальною інструкцією щодо застосування.
  • Безпечні для людей та навколишнього середовища. Екологічність – це один з чинників, якими керуються у своїй роботі розробники промислової хімії.

Окрім того, такі засоби цінуються за те, що значно полегшують процес очищення каменю, суттєво економлять час та кошти.

Де придбати якісний очисник каменю

Коли постає питання придбання якісного очисника каменю, варто звернути увагу на інтернет-магазин LUCHESK, ми пропонуємо:

  • Великий асортимент очисників каменю. У нас є засоби для агломерату, граніту, штучного та натурального каменю, кварциту, кераміки, мармуру. Ці препарати поділяються за способом використання – для зовнішнього та внутрішнього.
  • Засоби спрямованої та універсальної дії. У каталозі нашого магазину можна підібрати очисник каменю, який матиме широкий напрям дії, або це може бути препарат, що призначений конкретно для очищення каменю від іржі, жиру, цементу, та інших забруднень.
  • Прийнятну ціну. Наша продукція має доступну вартість, при цьому працює швидко та ефективно. Придбання товару в інтернет-магазині буде вигідним як для підприємства, так і для приватного покупця.

Очисники каменю – це затребувані препарати, які допомагають привести камінь у початковий стан. Він набуває первісного кольору та вигляду, завдяки таким засобам вдається подовжити термін експлуатації конструкцій з каменю.

Засоби для каменю