українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Гриль і барбекю

Газові грилі для дачі

Більшість дачників абсолютно не радує перспектива везти на дачу вугілля, що займає багато місця в багажнику, або рубати дрова, коли хочеться швидко приготувати соковитий стейк. Але якщо ви придбали газовий гриль барбекю для дачі, в будь-який момент можна влаштувати чудову барбекю-вечірку для сім'ї та друзів.

Різновиди газових барбекю для дачі

Виробники пропонують величезний вибір бюджетних моделей грилів, серед яких легко підібрати підходящий варіант:

 • газовий барбекю до вбудування для дачі можна встановити в будинку, або на дачній терасі, в альтанці зі стаціонарним порталом для приготування їжі.
 • Переносні моделі для дачі являють собою візок з двома або чотирма колесами, відсіком для кріплення газового балона, додатковими ящиками і бічними полицями.

Більшість переносних моделей та пристроїв до вбудування обладнані додатковим бічним пальником, що дозволить одночасно з барбекю приготувати соус, гарнір або просто розігріти приготовані заздалегідь страви. Ви особливо оціните ці функції, якщо в будинку встановлена електрична плита і періодично трапляються перебої з електрикою.

Портативний гриль для дачі

Портативний газовий мангал або барбекю для дачі підійде в тому випадку, якщо планується готувати виключно гриль – меню і не потрібні додаткові функції. Завдяки невеликій вазі, мобільний гриль можна взяти з собою на річку чи в ліс, а при необхідності перенести в тінь або заховати від дощу в будинку, якщо на ділянці немає спеціального навісу. Також його можна зберігати в сараї, гаражі або забирати додому на зимовий період. Він легко поміщається в багажнику, тому його транспортування не складе труднощів.

Переваги грилів, які працюють на газу

У порівнянні з традиційними вугільними мангалами, газовий гриль для дачі має кілька переваг:

 • дозволяє урізноманітнити меню, а також прискорити процес його готування;
 • через 5—10 хвилин після включення гриль готовий до роботи;
 • плавне регулювання і точний контроль температури дозволяє ефективно регулювати ступінь надходження газу, а також температуру на працюючих пальниках.
 • підходить для експлуатації протягом всього року;
 • не димить;
 • легко чиститься;
 • зберігає натуральний смак продуктів;
 • міцна конструкція гарантує безпечну і довгу експлуатацію;
 • в середньому виробники дають гарантію на газові грилі 2—10 років.

Ціна газових грилів для дачі стартує від 6000 грн. за переносні і портативні моделі і підвищується в залежності від розміру і функціоналу. Щоб мати на дачній ділянці повноцінну плиту, ви можете купити газовий гриль для вбудування, барбекю для дачі з додатковим бічним пальником.

За численними відгуками дачників, газовий гриль барбекю з успіхом замінює все кухонне обладнання і робить відпочинок за містом легким і абсолютно автономним. Все, про що вам потрібно подбати – вчасно оновлювати або заправляти балони з газом.