українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Біокаміни

Пальники для біокаміна

Всім подобається дивитися на танцюючі язики живого полум'я, які надають розслабляючої атмосфери інтер'єру. Але традиційні дров'яні або сучасні газові каміни мають свої недоліки і можуть бути встановлені не в кожному приміщенні. Однак сучасні технології дали нам відмінну альтернативу у вигляді біокамінів, які можна встановити в будь-якому приміщенні без необхідності облаштування димаря.

Біопаливо проти дерева і газу

Біокамін, який часто називають екокаміном, працює на екологічно чистому, біологічнорозкладному паливі –етанолі. Це спирт, в якому алкоголь створюється шляхом ферментації рослин або фруктів.

Спалювання біопалива не виробляє сажі, диму і шкідливих газів. Єдиними продуктами згоряння етанолу є водяна пара і вуглекислий газ (СО2) в незначних кількостях. Біотанол продається в пляшках або каністрах в багатьох господарських, садівничих або спеціалізованих магазинах, які продають екокаміни.

Пристрій біокаміна

Серцем біокаміна і його осередком є герметичний паливний блок (пальник). Ця функціональна частина являє собою каркас з нержавіючої сталі. Всередині каркасу пальника знаходиться спеціальний наповнювач –абсорбуючий матеріал, в який заливається біопаливо. Він вбирає його як губка, запобігаючи проливу етанолу. Залежно від режиму запалювання, гасіння та роботи, пальники біокаміна бувають ручні або автоматичні.

В готових екокамінах паливний блок поміщений в декоративний каркас, який може мати різноманітні форми і виготовляється з різних матеріалів. Також можете купити пальник для біокаміна окремо, якщо хочете створити камін за індивідуальним проектом або вписати топку в уже існуючий камін.

Де купити пальники для біокаміна в Україні?

Широкий вибір планувань і облицювань представлених на сайті Лучеськ вбудованих пальників забезпечує повну творчу свободу. Ви можете вибрати невеликий паливний блок для створення настільного біокаміна або підібрати більш об'ємну модель для облаштування настінного, підлогового або кутового каміна.

Магазин Лучеськ пропонує виключно високоякісні пальники відомих брендів, що гарантує їх повну безпеку і довгий термін служби. При необхідності отримати вичерпну інформацію з обраної моделі пальника для біокаміна, звертайтеся до наших консультантів.

Біокаміни на спирту