українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Матеріали для монтажу

Дверці і скло для каміна за розмірами

Важлива інформація

Важлива інформація

Купити дверці для каміна і скло в інтернет-магазині «LUCHESK» можна з безкоштовною доставкою по Україні!

Навіщо потрібні скляні двері для каміна

Максимально заспокійливий ефект та потік приємних емоцій можна отримати лише спостерігаючи за полум'ям у каміні чи печі. Для того, щоб мати можливість безпечно насолоджуватися не тільки незрівнянним ароматом і звуком потріскуючих дров у себе вдома, а й отримувати справжнє задоволення від палахкотіння вогню, потрібно встановити дверцята для каміна зі склом. Залежно від дизайнерського оформлення, скляні дверцята для каміна можуть відігравати основну декоративну роль і стати головним штрихом в оформленні інтер'єру. Відчути гармонію, спокій і отримати естетичне задоволення від споглядання вогню поблизу печі дозволить жаротривке скло для каміна, купити яке можна у нашому інтернет-магазині.

Технічні та експлуатаційні характеристики

Дверцята для каміна з вогнетривким склом виготовляються з металу, кварцового скла або кераміки. Саме ці матеріали здатні витримати максимальну температуру у 800° С. Ціна на вогнетривке скло для каміна залежить від індивідуальних розмірів. На нашому веб-майданчику ви можете вибрати і замовити:

  • прямі дверцята для каміна зі склом
  • арочні дверцята для каміна зі склом
  • подвійні арочні дверцята для каміна зі склом
  • дверцята для каміна зі склом з зольником і колосником

Термоскло для камінів, крім того, що допомагає уникнути багатьох проблем з експлуатацією, підвищує рівень пожежобезпеки приміщення.

Легко підібрати якісне жаростійке скло для каміна можна скориставшись нашим структурованим електронним каталогом. Співпрацюючи безпосередньо з компаніями-постачальниками, ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни на весь запропонований асортимент. Вибрати вогнестійке скло для камінів допоможуть наші кваліфіковані співробітники, надавши повну інформацію про товар і відповівши на всі виникаючі питання. Швидко купити вогнетривке скло для каміна з гарантією можна оформивши замовлення за допомогою нашого інтернет-магазину, або зв'язавшись безпосередньо з працівниками магазину.

Скло для каміна і печі повинно мати високу робочу температуру, низький або нульовий, в межах робочих температур, коефіцієнт лінійного розширення.

Термостійке скло (вогнетривке скло, вогнестійке скло, жаростійке скло, жароміцне скло, жаротривке скло, термоскло, склокераміка) – особливий вид скла, яке призначене для використання при високих температурах.

Термоскло для каміна використовується в дверцятах камінних топок.

Жароміцне скло також використовується для виготовлення захисних екранів для камінних топок відкритого типу.

Жаростійке скло для печі використовується в пічних дверцятах.

Термостійке скло використовується для дверцят духовок.

Вогнетривке скло для каміна і печі може витримувати короткочасну температуру до 1000 °C.

Вогнестійке скло для каміна і печі має робочу температуру в межах 600—760 °C.

Термоскло для каміна (термоскло для печі) «Robax» німецької компанії «SCHOTT» має наступні температурні характеристики роботи при стресових температурах:

  • 700 °C > 6000 h
  • 750 °C > 750 h
  • 775 °C > 275 h
  • 800 °C > 100 h
  • 825 °C > 35 h

Склокераміка для каміна (склокераміка для печі) «Neoceram» японської фірми «Nippon Electric Glass» має максимальну постійну робочу температуру застосування 700 °C, а короткочасну – 800 °C.

Будівельні матеріали для встановлення і ремонту каміна