українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Матеріали для монтажу

Дверці і скло для каміна за розмірами

Важлива інформація

Важлива інформація

Купити дверці для каміна і скло в інтернет-магазині «LUCHESK» можна з безкоштовною доставкою по Україні!

Навіщо потрібні скляні двері для каміна

Максимально заспокійливий ефект та потік приємних емоцій можна отримати лише спостерігаючи за полум'ям у каміні чи печі. Для того, щоб мати можливість безпечно насолоджуватися не тільки незрівнянним ароматом і звуком потріскуючих дров у себе вдома, а й отримувати справжнє задоволення від палахкотіння вогню, потрібно встановити дверцята для каміна зі склом. Залежно від дизайнерського оформлення, скляні дверцята для каміна можуть відігравати основну декоративну роль і стати головним штрихом в оформленні інтер'єру. Відчути гармонію, спокій і отримати естетичне задоволення від споглядання вогню поблизу печі дозволить жаротривке скло для каміна, купити яке можна у нашому інтернет-магазині.

Технічні та експлуатаційні характеристики

Дверцята для каміна з вогнетривким склом виготовляються з металу, кварцового скла або кераміки. Саме ці матеріали здатні витримати максимальну температуру у 800° С. Ціна на вогнетривке скло для каміна залежить від індивідуальних розмірів. На нашому веб-майданчику ви можете вибрати і замовити:

  • прямі дверцята для каміна зі склом
  • арочні дверцята для каміна зі склом
  • подвійні арочні дверцята для каміна зі склом
  • дверцята для каміна зі склом з зольником і колосником

Термоскло для камінів, крім того, що допомагає уникнути багатьох проблем з експлуатацією, підвищує рівень пожежобезпеки приміщення.

Легко підібрати якісне жаростійке скло для каміна можна скориставшись нашим структурованим електронним каталогом. Співпрацюючи безпосередньо з компаніями-постачальниками, ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни на весь запропонований асортимент. Вибрати вогнестійке скло для камінів допоможуть наші кваліфіковані співробітники, надавши повну інформацію про товар і відповівши на всі виникаючі питання. Швидко купити вогнетривке скло для каміна з гарантією можна оформивши замовлення за допомогою нашого інтернет-магазину, або зв'язавшись безпосередньо з працівниками магазину.

Скло для каміна і печі повинно мати високу робочу температуру, низький або нульовий, в межах робочих температур, коефіцієнт лінійного розширення.

Термостійке скло (вогнетривке скло, вогнестійке скло, жаростійке скло, жароміцне скло, жаротривке скло, термоскло, склокераміка) – особливий вид скла, яке призначене для використання при високих температурах.

Термоскло для каміна використовується в дверцятах камінних топок.

Жароміцне скло також використовується для виготовлення захисних екранів для камінних топок відкритого типу.

Жаростійке скло для печі використовується в пічних дверцятах.

Термостійке скло використовується для дверцят духовок.

Вогнетривке скло для каміна і печі може витримувати короткочасну температуру до 1000 °C.

Вогнестійке скло для каміна і печі має робочу температуру в межах 600—760 °C.

Термоскло для каміна (термоскло для печі) «Robax» німецької компанії «SCHOTT» має наступні температурні характеристики роботи при стресових температурах:

  • 700 °C > 6000 h
  • 750 °C > 750 h
  • 775 °C > 275 h
  • 800 °C > 100 h
  • 825 °C > 35 h

Склокераміка для каміна (склокераміка для печі) «Neoceram» японської фірми «Nippon Electric Glass» має максимальну постійну робочу температуру застосування 700 °C, а короткочасну – 800 °C.

Будівельні матеріали для встановлення і ремонту каміна