українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Матеріали для монтажу

Сталеві і чавунні дверці для каміна з вогнетривким склом

Купуйте на вигідних умовах дверцята для каміна зі склом

Обгородити полум'я всередині камінного пристрою можна, використовуючи спеціальні дверцята. Вони монтуються на фасадній частині конструкції. Дверцята для каміна зі склом відрізняються універсальністю, так як виконують кілька функцій: декоративну і найбільш важливу – захисну, дозволяючи при цьому милуватися видом живого полум'я. Виріб також допомагає збільшити ККД пристрою. Встановивши дверцята для каміна зі склом, ви істотно скоротите витрати палива на обігрів приміщень.

Скляні дверцята для каміна – бренди

Дверцята для каміна зі склом представлені в інтернет-магазині Luchesk відомими виробниками:

  • SVT Sepon Valutuote Oy – компанія заснована в 1988 році. Виробник, який лідирує в списку брендів Фінляндії, що спеціалізуються на виробництві камінів і аксесуарів до них, поставляє на український ринок дверцята для каміна зі склом, що відрізняються оригінальним дизайном і надійністю. На продукцію передбачена гарантія терміном 1 рік.
  • Kratki – польська компанія, заснована в 1998 році. Дверцята для каміна зі склом цього виробника відрізняються довговічністю і простим мінімалістичним дизайном, який поєднується з виробами, виконаними в будь-якому стилі. Термін гарантії на товар від виробника становить 5 років.

Представлені на нашому сайті дверцята зі склом відрізняються простотою монтажу. Встановити виріб можна під час кладки каміна або після завершення будівельних робіт.

Двері для печі зі склом – переваги

При використанні камінної топки велика ймовірність потрапляння в приміщення іскор від вогню. У свою чергу, повністю виготовлені з металу дверцята позбавляють користувача можливості спостерігати за грою живого полум'я. Такий виріб, звичайно ж, є надійним захистом від іскор, але однією з причин популярності камінів серед споживачів є можливість милуватися вогнем, що дозволяє створити в будинку атмосферу, що сприяє розслабленню і якісному відпочинку.

Обирайте при купівлі дверцята зі склом, щоб не позбавляти себе можливості холодними зимовими вечорами спостерігати за грою живого полум'я. Пристрій, відрізняється простою, але надійною конструкцією, поєднується з будь-якими стильовими напрямками в інтер'єрах. Скло гармонійно виглядає з такими матеріалами, як мармур, метал, натуральний камінь.

Дверцята для каміна зі склом – основні переваги:

  • Сучасний дизайн, що надає естетичного і акуратного вигляду печі. Гладка рамка і відсутність зайвих елементів дозволяють підкреслити красу каміна.
  • Дверцята обладнані термостійким керамічним склом, здатним витримувати вплив температури 800° C.
  • Шумоізоляційні властивості.
  • Наявність зольника в нижній частині дверної рами забезпечує легкість в догляді за пристроєм.

Дверцята зі склом дозволяють контролювати процес горіння дров в каміні без необхідності відкривати час від часу топку.

Дверцята для камінів – види

На українському ринку представлені дверцята для камінів таких видів:

1. Скляні. Конструкції обладнані термосклом товщиною від 5 мм. Потемніння скла під час експлуатації каміна свідчить про несправності камінного газовідводу. Вироби мають безліч переваг і позитивних характеристик.

2. Металеві. Найчастіше такими дверцятами оснащуються класичні печі. Використання їх доцільно при опаленні будинку вугіллям або коксом. Вироби виготовляються зі сталі або чавуну. При належному догляді і дотриманні техніки безпеки, металеві дверцята прослужать довгі роки.

Для великогабаритних моделей печей найкраще підійдуть панорамне скло: воно не розділене перегородками і дає можливість насолоджуватися повноцінним видом вогню.

Скляні дверцята для каміна – особливості, матеріали

Дверцята зі склом не перешкоджають вільному проникненню повітряного потоку в топку, що забезпечує якісне згоряння палива. У конструкції виробів передбачено спеціальний отвір для повітря. Найбільш популярним матеріалом, з якого виробляються пічні дверцята, незмінно є чавун. Матеріал стійкий до впливу високих температур, корозії і деформації.

Дверцята для каміна зі склом – функціональність і безпека

Інтернет-магазин Luchesk спеціалізується на продажу топок, печей, димоходів, а також необхідних комплектуючих до установок цього виду. На нашому сайті ви зможете також купити за доступною ціною надійні, довговічні, що відрізняються привабливим дизайном дверцята зі склом. Поставки товару передбачені в усі населені пункти України. Запропоновані вироби можуть мати різні розміри, бути пофарбовані в чорний колір, забезпечувати герметичне закриття. У каталозі ви знайдете дверцята зі склом, які ідеально будуть відповідати типу вашої камінної вставки, незалежно від матеріалу її виготовлення.

Будівельні матеріали для встановлення і ремонту каміна