українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Матеріали для монтажу

Термостійка фарба

Термостійка фарба (термофарба, жаростійка фарба, жаротривка фарба, жаровідпірна фарба, жароміцна фарба) використовується для фарбування поверхонь, які піддаються значним температурним впливам

Камін у приміщенні може бути центральною, визначальною частиною інтер’єру приміщення, де він знаходиться.

Унікальність його конструкції, оригінальних будівельних матеріалів, намагаються підкреслити, використовуючи спеціальний лак для камінів, емаль або фарбу. Крім того для фарбування опалювальних пристроїв, сталевих димоходів і чавунних порталів з метою захисту від корозії, впливу зовнішніх факторів і окислення також використовується термостійка фарба. Речовини, що входять до її складу, здатні не втрачати своїх властивостей навіть при найвищих температурах і в особливо агресивному середовищі. Термостійка фарба для камінів впродовж довгого часу зберігає первинний вигляд і не боїться різких перепадів температурного режиму.

Швидко замовити товар можна скориставшися формою замовлення на нашому веб-майданчику чи зателефонувавши нам. Фахівці нашого магазину допоможуть вам підібрати необхідну термостійку фарбу, лак чи інший термостійкий засіб для оздоблення та захисту каміна, пічки, димоходів та інших опалювальних пристроїв.

Ми пропонуємо зручну форму оплати і максимально короткі терміни доставки продукції.