українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Матеріали для монтажу

Термостійка фарба

Термостійка фарба по металу використовується для фарбування поверхонь, які піддаються діям високих температур.

Її в інтернеті також шукають як термофарба, жаростійка фарба, термостійка фарба.

Так як камін є невід'ємною, а іноді і центральною частиною інтер'єру, то до його зовнішнього вигляду та оформлення пред'являються найжорсткіші вимоги. Якщо для виготовлення печі був використаний гарний будівельний матеріал, то унікальність конструкції намагаються підкреслити, використовуючи спеціальний лак для камінів, емаль або фарбу.

Сфера використання термостійкої фарби.

Для фарбування опалювального приладу виготовленого з цегли часто купується термостійка фарба для камінів, яка має досить широку область застосування. Вона успішно використовується для обробки сталевих димарів і чавунних порталів, її часто застосовують з метою захисту каміна від корозії, впливу зовнішніх факторів і окислення. Речовини, що входять до її складу, здатні не втрачати своїх властивостей навіть при найвищих температурах і в особливо агресивному середовищі. Фарба для камінів протягом довгого часу зберігає первинний вигляд і не боїться різких перепадів температурного режиму.

Досить гнучка цінова політика інтернет-магазину "LUCHESK" дозволяє клієнтам купувати якісну сертифіковану продукцію, наприклад спеціальний лак для камінів, за більш низькою вартістю. Швидко оформити замовлення можна, скориставшись електронною формою нашого сайту або зв'язавшись з менеджерами магазину безпосередньо. Співробітники нашого сервісу нададуть компетентну допомогу у виборі продукції та проконсультують з технологічних питань які вас цікавлять. Ми пропонуємо зручну форму оплати і максимально короткі терміни доставки продукції зі складу.

Будівельні матеріали для встановлення і ремонту каміна