українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Матеріали для монтажу

Ремкомплекти для каміна

Незважаючи на те, що в останні роки споживачам доступний величезний вибір потужних і нескладних у використанні опалювальних систем, вони продовжують використовувати каміни і печі. Безпечне вогнище в приміщенні заміського будинку або навіть квартири – символ домашнього затишку, спокою, а також показник статусу і стилю власників. Відмітна риса сучасних камінів – абсолютна безпека, обов’язковою умовою для якої є використання якісних вогнетривких матеріалів в камінобудуванні.

Перед початком монтажу каміна слід обов’язково придбати ремонтний комплект, до якого входять:

  • термостійкий ущільнюючий шнур для каміна
  • жаростійкий клей для каміна

В асортименті магазину «LUCHESK» ви можете знайти жаростійкий шнур для каміна з керамічного волокна різного діаметру, від 6 до 12 міліметрів. Він володіє чудовими діелектричними властивостями і може бути використаний як термостійкий ізоляційний матеріал. Ущілюнюючий шнур для каміна може мати клейку основу і застосовується в місцях примикання жаростійкого скла до дверцят рами. 

Термостійкий клей для камінів застосовується між частинами камінних топок, які розширюються внаслідок температурних навантажень. При оздобленні опалювального приладу також використовується жаростійкий клей для камінів і для печей.

Якщо ви встановлюєте камін у себе в будинку, зателефонуйте нашим консультантам. Вони підкажуть, який ремкомплект необхідно придбати і зорієнтують вас в цінах. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки надійний сертифікований товар від відомих виробників.

Будівельні матеріали для встановлення і ремонту каміна