українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вентиляція, комини

Димохідні труби для камінів

Від вибору димоходу залежить збереження тепла в приміщенні і загальна пожежобезпека. Димарі та димоходи з нержавіючої сталі поступаються за терміном служби цегляним і керамічним моделям, проте відрізняються простотою встановлення і нижчою ціною. Їх головними перевагами вважаються:

  • високі теплопровідні властивості.  Нержавіючі димохідні труби для каміна сприяють швидкому вирівнюванню температури повітря в опалювальному пристрої та димоході;
  • додаткова теплоізоляція. Димарі та димоходи з нержавіючої сталі дозволяють досягти вищого рівня збереження тепла;
  • висока стійкість до агресивного середовища. Димохідні труби для камінів з нержавіючої сталі чудово підійдуть для каміна на будь-якому виді палива. Вплив агресивного середовища не погіршує споживчі властивості та термін служби димоходів з нержавіючої сталі.

Незаперечною перевагою таких димарів та димоходів є абсолютно гладка поверхня, завдяки якій на стінках не утворюється наліт сажі і кіптяви, не виникає конденсат. Димарі з нержавіючої сталі можуть протягом тривалого часу справно функціонувати без спеціального технічного обслуговування.

В асортименті Інтернет-магазину «LUCHESK» представлені високоякісні двостінні димохідні труби для каміна з нержавіючої сталі, які не потребують використання цегляних матеріалів і призначені для відводу диму з сучасних низькотемпературних опалювальних приладів. Вибір димоходу залежить від умов, в яких він буде використовуватися, і температурного режиму. 

При потребі фахіівці інтернет-магазину «Лучеськ» допоможуть вам підібрати необхідну у вашому випадку модель димаря з нержавіючої сталі.

Димоходи, системи повітряного опалення