українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вентиляція, комини

Термостійкі вентилятори для каміна

Якщо ви плануєте встановити камін у себе в домі, вам може знадобитися встановити вентилятор, щоб забезпечити ефективну та безпечну роботу опалювального пристрою. Вентилятори для камінів відрізняються за способом їх застосування і призначенням. Виділяються наступні види:

  • Димосос або втяжний камінний вентилятор встановлюється на димарі, забезпечуючи створення постійної тяги в димоході. Витяжний димовий вентилятор в першу чергу призначений для ефективного виведення диму і газів з каміна, але при відсутності вогню застосовується як звичайний витяжний вентилятор.
  • Камінний вентилятор розподілу теплого повітря встановлюється над камінною топкою поблизу короба-конвектора. Ці вентилятори для камінів використовуються для регулярної подачі нагрітого повітря від каміна в опалювальні приміщення.
  • Камінний вентилятор для подачі повітря до каміна забезпечує примусову подачу зовнішнього повітря до опалювального приладу і призначений для підтримки процесу згоряння палива і запобігання виникнення дисбалансу повітрообміну між приміщенням і працюючим каміном.

Всі вентилятори для камінів, які ви можете знайти в нашому онлайн-каталозі, мають свої конструктивні особливості і технічні вимоги. Наші компетентні співробітники допоможуть вам підібрати підходящий вентилятор відповідно до особливостей розміщення і будови вашого каміна. Ми пропонуємо якісну надійну продукцію від найвідоміших виробників за максимально доступною ціною.

Димоходи, системи повітряного опалення