українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Електричні каміни

Настінні електрокаміни

Настінний електричний камін – краса і затишок вашого будинку

З давніх-давен вогонь був джерелом світла і тепла в будинках людей. Він збирав навколо себе всіх членів сім'ї холодними вечорами, наповнював житло сприятливою атмосферою. Сьогодні людям також подобається спостерігати за грою живого вогню, отримуючи естетичне задоволення від споглядання гарної картинки. Незважаючи на широкий асортимент опалювального обладнання, багато хто хоче мати в своєму будинку камін. Однак його облаштування пов'язано з певними труднощами, а в деяких приміщеннях це зовсім неможливо. Прекрасний вихід із ситуації – настінний електричний камін. Зовні він нагадує звичайний, однак більш простий у встановленні і експлуатації. При цьому облаштувати його можна не тільки в приватному будинку, а й в малогабаритній квартирі. Електрокамін не тільки ефектно виглядає і прикрашає будинок, але і обігріває приміщення. Також він грає роль освітлювального приладу.

Настінний електричний камін: конструкція і принцип роботи

Монтаж обладнання займає набагато менше часу, сил і підготовчих робіт, ніж у випадку з традиційним опалювальним пристроєм. Вбудований електрокамін встановлюється в спеціальну нішу в стіні або камінний портал. Подібна конструкція виглядає лаконічно, при цьому виконує вагому декоративну функцію. Портали для настінних електричних камінів можуть бути виготовлені з каменю, дерева, кераміки або металу, що істотно розширює можливості при формуванні дизайну інтер'єру. Що стосується конструкції, обладнання служить і для опалення квартири. У настінних електричних камінах нагрівальні елементи можуть бути таких типів:

  • закриті – вони являють собою трубчасті електричні нагрівачі, які практичні і функціональні в застосуванні;
  • відкриті – подібні вироби виконані у вигляді спіралі з високо-резистентного сплаву. Вони використовуються в застарілих моделях, які менш популярні серед споживачів. А все тому, що настінний електрокамін активно сушить повітря і кисень, що міститься в ньому.

Найбільш екологічний варіант – настінний електричний камін з інфрачервоним обігрівом. Устаткування нагріває променисту енергію, завдяки чому тепло поширюється на предмети інтер'єру і стіни, а саме повітря в приміщенні залишається колишнім. При цьому атмосфера в квартирі стане здоровішою.

Переваги настінного електрокаміна

Подібне опалювальне обладнання з кожним роком здобуває все більше число прихильників. Воно відрізняється прекрасними обігрівальними властивостями, а також гармонійно вписується в інтер'єр кімнати. Настінні електричні каміни не потребують додаткового перепланування. Досить просто повісити виріб на одну зі стін, підключити до електромережі і насолоджуватися теплом, яке від нього виходить. Настінні електричні каміни мають масу переваг в порівнянні з традиційними дров'яними печами і звичайними обігрівачами. До переліку їх достоїнств можна віднести такі якості:

1. Економія. Настінний електрокамін дбайливо витрачає ресурси (не більш як 2 кВт), при цьому зберігає обігрівальні функції на висоті.

2. Компактність. Прилад займає мінімум місця, тому зберігає вільним простір в кімнаті.


3. Багатофункціональність. Електричні каміни для вбудування, прикрашають приміщення, роблячи інтер'єр стильним, вишуканим і привабливим. Крім того, вони опалюють кімнату, підтримуючи комфортну температуру за допомогою термостата.


4. Розширені можливості. Вмикати і вимикати настінний електричний камін можна за допомогою дистанційного пульта, а також регулювати потужність обігріву.

5. Широкий асортимент пристрою. Кожен зможе недорого купити електрокамін прямокутної, овальної або круглої форми. Існують моделі з різних матеріалів, прикрашені декором.


6. Простота монтажу. Щоб придбати і встановити електрокаміни в Києві, немає необхідності оформляти документи для дозволу. Користуватися пристроєм зможе кожен член сім'ї.


7. Відсутність шкідливих продуктів згоряння. Під час спалювання деревини або вугілля в повітря потрапляють шкідливі речовини. При наявності електричного настінного каміна подібного недоліку не спостерігається.


8. Безпека. На відміну від більшості опалювальних приладів і печей, електрокамін в Харкові користується підвищеним попитом, який можна залишати без стороннього спостереження. Не відбувається витік газу, відсутній ризик отримати опік.


9. Універсальність. Настінним електричним каміном можна користуватися в будь-яку пору року – як взимку, так і влітку без функції обігріву.


10. Простота обслуговування. Експлуатація справжнього каміна вимагає крайньої обережності, постійної перевірки на справність, прочищення димаря. Всі ці завдання виконує майстер. Купити електрокамін в Україні вигідніше, оскільки обслуговування полягає лише в регулярній заміні ламп.

Багато хто думає, що настінний електричний камін коштує досить дорого. Звичайно, є моделі, вартість яких перевищує десятки тисяч гривень. Однак більшість настінних електричних камінів коштують недорого і виявляються по кишені споживача із середнім достатком. Вони створюють реалістичну картину палаючого вогню, тим самим вносять родзинку в будь-яке приміщення.

Критерії вибору настінного електричного каміна

Якщо ви вирішили оновити інтер'єр вітальні або робите ремонт в недавно придбаному житлі, установка даного приладу виявиться вельми вдалою ідеєю. Кожен буде приємно здивований перетворенням пересічної кімнати, яка стане центром уваги в будинку. Тим, хто хоче придбати настінний електричний камін, варто врахувати такі характеристики:

1. Потужність. Ті прилади, які будуть нагрівати повітря, повинні мати не менше 1,5 кВт. Для штучних камінів потужність може бути нижчою.

2. Розміри. Для маленьких приміщень варто вибирати пристрій відповідного розміру, оскільки величезний настінний електричний камін буде виглядати недоречно.

3. Можливість регулювання нагріву. На декоративний електрокамін ціна нижча, проте вигідніше брати устаткування з функцією опалення. Тоді ви влітку зможете його використовувати як імітацію полум'я, а взимку ще й обігрівати приміщення.

4. Імітація звуку горіння дров. Ця функція не є обов'язковою в настінному електричному каміні, оскільки приносить виключно естетичне задоволення. Тріск багаття дозволяє зануритися в атмосферу і відчути себе біля справжнього багаття.

5. Наявність вбудованого парогенератора. В цьому випадку полум'я в настінному електричному каміні зображує струмені водяної пари. Вартує модель такого плану дорожче, однак дозволить вам заощадити на купівлі зволожувача повітря.

6. Матеріал оздоблення. Краще, якщо настінний електричний камін виконаний з кераміки, металу або каменю. Однак сьогодні випускаються також моделі з термостійкого пластика, який при нагріванні не виділяє токсичних речовин.

Поспішайте купити електричний камін в інтернет-магазині Luchesk. Тут представлений широкий асортимент обладнання за доступними цінами. Кожен зможе підібрати пристрій, який в повній мірі задовольнить його вимоги і побажання. Доставка здійснюється по всій Україні.

Електричні каміни