українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вентиляція, комини

Шибери, заслінки, засувки та лючки для димоходу

Важлива інформація

Важлива інформація

Купити шибер або засувку для димоходу, каміна і печі в інтернет-магазині «LUCHESK» можна з безкоштовною доставкою по Україні!

У димовій трубі повинна бути встановлена засувка для закривання каміна. Зазвичай її встановлюють в димоході на висоті 20—40 сантиметрів від топкового отвору, або приблизно на відстані 1,5—2 метри від підлоги. Заслінка для каміна відіграє величезну роль, особливо коли труба не дуже висока. Через невелику трубу холод швидко потрапляє в приміщення після того, як догорають дрова. Таким чином, все тепло випаровується з приміщення за 10—15 хвилин.

Необхідною деталлю для всіх димоходів є заслінка для каміна. Всі засувки для камінів виготовлені з високоякісного чавуну.

Основним призначенням заслінки для камінів є регулювання тяги в димоході. Після закінчення роботи каміна засувку необхідно закрити, щоб тепле повітря не йшло з приміщення. Закрита засувка також запобігає забрудненню каміна при процесі чистки димаря. Заслінка для каміна складається з металевої рамки, в якій пересувається сталевий лист, що закриває отвір. Засувки для камінів закриваються і відкриваються за допомогою стрижня, який опускається і піднімається. Встановлюють засувку так, щоб до неї був доступ з будь-якого боку каміна.

У нашому магазині ви зможете недорого купити високоякісні заслінки для камінів, зроблені з чавуну. У нас є з чого вибрати, замовляйте прямо зараз засувки за нереально низькими цінами.

Димоходи, системи повітряного опалення