українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Портали для каміна

Балка для каміна – полка над каміном

Камінна поличка – звичне місце для сувенірів

Сучасному каміну, в більшості випадків, відводять центральне місце у приміщенні. Будучи своєрідним камертоном, він задає основну ідею при виборі стилю домашнього інтер’єру. Невід’ємною частиною сучасного опалювального приладу і його окрасою є балка для каміна. Дизайн самого каміна класифікується за формою і видом облицювання і може бути:

  • класичним;
  • сучасним;
  • рустикальним;
  • авангардним.

Балки для камінів доповнюють вигляд каміна, підкреслюють вишуканість смаку та аристократичність власників будинку. Підбираються вони відповідно до дизайнерської ідеї та оформлення опалювального приладу. Балка для каміна виглядає як предмет, випробуваний часом, тому створює атмосферу затишку та надійності будинку.

Дерев'яні балки над каміном

Камінні балки встановлюються над топкою і, як правило, виготовляються з цінних порід деревини, найчастіше з дубу та горіху. Для класичних камінів більше підходять моделі з мармуру. На жаль, балка для каміна з цільного дерева може з часом розтріскатися і втратити вигляд. Більш економічним варіантом може стати використання клеєного дерев’яного профілю, облицьованого різноманітними породами дерева з оригінальним малюнком.

Підібрати вишуканий, стильний і економічний варіант допоможуть наші фахівці. Балки для каміна представлені в широкому асортименті на нашому складі. Ознайомитися з модельним рядом можна за допомогою електронного каталогу. Ми пропонуємо оптимальні ціни своїм клієнтам, якісний сервіс, індивідуальний підхід і швидку доставку до місця призначення.

Каміни з мармуру – камінні портали