українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Портали для каміна

Класичні мармурові каміни

Класичний мармуровий камін завжди в моді

Каміни мають основне призначення – обігрівати приміщення. Серед безлічі існуючих сьогодні камінів функцію обігріву в повному обсязі здатні виконувати деякі. Відкриті каміни виглядають дуже привабливо, але повноцінно обігріти приміщення вони не можуть. Закриті, або як їх часто називають, англійські каміни мають кращу тепловіддачу.

Англійський камін вважають найтрадиційнішим видом камінів. Він дуже економічний і має високу ефективність, так як дверцята в топку постійно закриті. Якщо раніше англійські каміни не дозволяли дивитися на полум'я, то сьогодні завдяки дверцятам зі склом, зробленими з вогнетривкого кварцового піску, можна вдосталь насолоджуватися процесом горіння.

Сьогодні англійські каміни з мармуру значно поліпшені в характеристиках. Наприклад, тепловіддача даних камінів набагато збільшена і виробляє помітно великий обсяг теплого повітря. Крім цього, портали для камінів покриті спеціальними керамічними плитами, що поставляють променисте тепло в приміщення, корисність якого прирівнюють до сонячного.

Де купити гарний камін з мармуру?

Наш магазин пропонує вам купити мармуровий камін найвищої якості. Хоч ціна на нього може здатися досить високою, проте ніщо не зрівняється з пристроєм вищої якості, з великою історією виробництва.

Компанія «Лучеськ» надає послугу «монтаж камінів» як профільний напрям діяльності протягом багатьох років.

Купуючи мармуровий камін в нашому інтернет-магазині камінів ви отримуєте подовжену гарантію на монтаж каміна фахівцями компанії «Лучеськ».

Каміни з мармуру – камінні портали