українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Портали для каміна

Класичні мармурові каміни

Класичний мармуровий камін завжди в моді

Каміни мають основне призначення — обігрівати приміщення. Серед безлічі існуючих сьогодні камінів функцію обігріву в повному обсязі здатні виконувати деякі. Відкриті каміни виглядають дуже привабливо, але повноцінно обігріти приміщення вони не можуть. Закриті, або як їх часто називають, англійські каміни мають кращу тепловіддачу.

Англійський камін вважають найтрадиційнішим видом камінів. Він дуже економічний і має високу ефективність, так як дверцята в топку постійно закриті. Якщо раніше англійські каміни не дозволяли дивитися на полум'я, то сьогодні завдяки дверцятам зі склом, зробленими з вогнетривкого кварцового піску, можна вдосталь насолоджуватися процесом горіння.

Сьогодні англійські класичні каміни мають значно кращі характеристики, порівняно з минулим. Наприклад, тепловіддача камінів збільшена, тому збільшився обсяг повітря, яке може нагріти камін. Сучасні технології облицювання дозволяють рівномірно розподіляти тепло у приміщенні.

Де купити гарний камін з мармуру?

Наш магазин пропонує вам купити мармуровий камін найвищої якості. Ви можете купити камін з мармуру в інтернет-магазині «Лучеськ» та замовити послугу «встановлення каміна».

Компанія «Лучеськ» надає послугу «встановлення камінів» протягом багатьох років.

Купуючи мармуровий камін у нас ви отримуєте подовжену гарантію на монтаж каміна фахівцями компанії «Лучеськ».

Купити камін в Луцьку ви можете безпосередньо в салоні-магазині камінів «Лучеськ».